Proti Bergamu bude v základu Diego Milito

26/10/11 - Ve středu večer hrají černomodří s jinými černomodrými. Na programu je lombardské derby a oba týmy vyznávají stejné barvy. Inter jede do Bergama a překvapivě se po 7 odehraných zápasech nenachází v tabulce Serie A před svým soupeřem. Je až šestnáctý. Atalanta je o příčku výše ale pouze kvůli odpočtu za porušení pravidel. Bez něj by byla třetí. Kvůli zranění chybí Claudiu Ranierimu Samuel, Ranocchia, Forlán, Coutinho a Poli.

Na před zápasové tiskové konferenci odmítl Ranieri prozradit, kdo bude hrát v útoku. Novináři ho nenachytali ani když se zeptali, kdo bude z dua Pazzini a Milito na lavičce. "Uvidíte večer," usmíval se trenér.

"Vypadám, že jsem snad hloupý? Vím, o co vám jde." Pak už začala být konverzace vážnější. "Doufám, že Forlán se uzdraví co nejrychleji. Vždycky jsem si ho vážil, je pro nás potřebný. Zarate se stále zlepšuje."

S Militem počítám hodně. Je to šampion, který to už na všech místech, kde byl, dokázal. Loni si prošel zraněním a teď je zpátky. Vede si dobře, jsem si jistý. Proti Begramu bude hrát určitě," řekl nakonec Ranieri. "Není naštvaný. Je to profesionál a ví, že na něho spoléhám. Kdo bude další v útoku? Uvidíme."

"Hrát v Bergamu je těžké pro každého, oni nejenom běhají. Mají kvalitní hráče Moraleze, Denise. Nikdy nebudeme mít neděli nebo středu, kdy si řekneme, to bude lehké. Juventus? Vždycky přemýšlím jen o následujícím zápase. Je nejdůležitější."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

244x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy