16/01/12 - Inter Milán usiluje o Carlose Téveze. Záležitost již všeobecně známou včera po vydřeném vítězství v derby nad AC potvrdil prezident klubu Massimo Moratti.
Již v průběhu uplynulého týdne se čile spekulovalo o nabídce Interu za v Manchesteru City nechtěného Carlose Téveze. Moratti tuto skutečnost nijak nepopíral, nicméně prohlásil, že k jednání se vrátí až po včerejším derby. Tak se opravdu stalo. "Ve fotbale nejsou žádná tajemství. Nabídka zní na 25 milionů eur. Teď je to na City, zda nabídku přijmou," prozradil Moratti. Nutno říct, že ačkoliv z boje o služby argentinského reprezentanta údajně vypadl městský rival AC, Inter není ve své snaze osamocen. Konkurenci totiž tvoří PSG, notně podporováno katarskými miliony. A dá se předpokládat, že po neúspěšných námluvách s Patem a Beckhamem udělá vše pro to, aby mu další velká ryba nevyklouzla. Nesnadnost úkolu přivézt útočníka na stadion Giussepe Meazzy si uvědomuje i sám Moratti: "Myslím, že je tu ale zainteresovaných víc klubů. Nějaké kluby z Anglie a také Paris Saint-Germain."
Nerazzurri však i bez Téveze ve včerejším klání porazili dosavadního lídra Serie A. "Teď to možná vypadá, že Téveze nepotřebujeme," pokračoval Moratti, "nicméně ve fotbale se vše mění každý den. Rád bych si ponechal všechny hráče z kádru, ale do konce přestupového okna zbývá ještě několik dní, uvidíme co se stane."
Zdroj: football-italia.net
Zájem o Andréo Onanu je velký, Inter se nebrání
Dilema trenéra Simone Inzaghiho před finále
Ivan Perišič lituje odchodu do Tottenhamu a chce se vrátit
Inter plánuje otevřít na finále LM San Siro a promítat zápas
Inter chce obránce z Realu a Bayernu
Casadei nelituje, že odešel z Interu do Chelsea
Inter si finále Ligy mistrů zahraje zřejmě v černomodrých dresech