Hráči si užívají výhru v derby

Inter

16/01/12 - "Neměl jsem moc zásahů, ale byly důležité," smál se Julio Cesar po utkání. V posledních šesti zápasech dostal jedinou branku a na úspěšném tažení za čelem tabulky Serie A má významný podíl. "Jsem potěšen mým příspěvkem k tomu fantastickému zápasu. Chci poděkovat lékařskému personálu. V posledních pár dnech pracovali opravdu tvrdě. S týmem jsem netrénoval, jen díky nim jsem dokázal nastoupit. A dokázal jsem hrát dobře, takže díky. Jsme velmi šťastný. Zima? Ano, byla velká zima a je těžké v tomto počasí kopnout do míče. Ztrácíte citlivost."

Hrdinou zápasu byl Diego Milito, který vstřelil jediný gól. "Jsem skutečně velmi šťastní, velmi potěšen. Hráli jsme proti velkému soupeři skvěle. Věděli jsme, že to bude těžké a dokázali jsme se koncentrovat. Byl to pro nás důležitý test, pro pozici v tabulce i pro morálku. Vítězné derby je to nejlepší, co může být. Obzvláště pro fanoušky. Chci jim poděkovat, jako obvykle stáli při nás. Gól patří jim," řekl El Principe.

;

Naše stránky zvolili nejlepším hráčem zápasu kapitána Javiera Zanettiho, jeho přístup, nasazení, morálka a fyzické úsilí bylo příkladné pro ostatní jeho spoluhráče. Argentinský záložník zažil atmosféru milánského derby již po jednačtyřicáté. "Vítězství v derby znamená hodně moc. Vždycky je to proti velkému soupeři. Vydrželi jsme makat, po výhře jako je tato to půjde lépe. Na zápas jsme se připravili dobře, myslím, že Militovo gól jsme si zasloužili. Dává nám tři body a posouvá v tabulce k silnějším týmům. Stále máme polovinu sezony před sebou. Teď jsme víc motivovaní, získali jsme obrovskou sebedůvěru. Věděli jsme, že po těžkém startu, dříve nebo později budeme lepší. teď v tom musíme vytrvat."

"Věděli jsme, že nebude snadné, ale také jsme věřili sami v sebe," řekl další Argentinec v Interu Esteban Cambiasso. "Teď jsme v klidu, vyhráli jsme derby, ale práce nekončí," řekl El Cuchu. "Co jsem si myslel, když Milito skóroval? Bylo to stejné jako před dvěma lety. Nebylo lehké zakončit, neměl moc prostoru, ale dokázal to. Bylo to skvělé. Ligová tabulka? Tenhle zápas není o tabulce, je to derby, něco jiného než cokoliv dalšího."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

321x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy