Luc Castaignos pravděpodobně odejde

25/04/12 - Přehlížený mladíček z Nizozemí je naštvaný. V létě přišel Luc Castaignos do Interu a za celou dobu nedostal pořádnou šanci. A to Inter má v této sezoně v útoku velké potíže. Hned jedenáctkrát nedokázal v lize vstřelit aspoň jednu branku, což je nevídané.

Luc Castaignos nastoupil v Serii A pouze šestkrát. Dohromady odehrál něco málo přes 180 minut, což jsou dva celé zápasy. Vstřelil jednu branku. Jednou si zahrál v Italském poháru a odehrál i posledních pár minut Superpoháru s AC Milán. Loni byl ale zvyklý na jiné počty. Za Feyenoord v současnosti 19letý střelec odehrál 34 zápasů a vstřelil 15 branek.

"Chce hrát. Příští sezona bude pro něj podstatná," říká jeho agent Arie Treffers. "V Interu příležitost nedostal. Když přicházel, tvrdili, že chtějí omladit tým, ale průměrný věk hráčů je stále přes 30 let."

Myslím, že odchod na hostování je pradvěpodobná varianta. Nebo odejde jinam, jiné velké kluby ho chtějí na přestup. Uvidíme, jak to dopadne, ale zájem o něj je velký."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

242x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy