Juan a Ranocchia odehráli excelentní zápas

17/09/12 - "Na tento zápas jsme se připravovali precizně," řekl trenér Andrea Stramaccioni po výhře nad FC Turín 2:0. "Věděli jsme, že proti nám bude tým, který hraje velmi specificky. Snažili jsme se držet míč, co nejdéle to bylo možné."

"Během druhé poločasu přišel krátký časový úsek, v kterém jsme ztratili míč ve velmi nebezpečných situacích. To mohlo výrazně ovlivnit vývoj zápasu. Když přišel na trávník Gargano, znovu se nám podařilo hru ovládnout a mít ji pod kontrolou. Asi těch pár nedorozumění bylo způsobeno únavou. Výhra je pro nás velmi důležitá. Zůstáváme nahoře, na lídry ligy ztrácíme jen tři boy."

Ve druhém poločase byl střídán nejlépe placený hráč ligy a mozek týmu Wesley Sneijder. Novináři si všimli jeho naštvané grimasy. "To je normální reakce. Chtěl zápas dohrát. Sneijder je klíčový hráč, ale hrál dva zápasy v řadě a nasbíral spoustu minut v reprezentačních zápasech. V ten moment začalo hrát Torino výborně a tak jsem chtěl změnu."

"Juanův výkon? Během týdne jsme odvedli spoustu práce. Rozhodnutí, že bude hrát jsem učinil na základě toho, co jsem viděl na hřišti. Možná někteří mohli být překvapeni, když Juana viděli v základní sestavě, ale věděl jsem, jak si během týdne vedl. Juan a Ranocchia odehráli excelentní zápas, stejně tak krajní beci."

Nakonec poslal Stramaccioni vkaz fanouškům: "Přestože toho bylo napsáno hodně negativního, jsem rád, že nás fanoušci podporují tím správným způsobem. Omlouvám se, že jsme ještě doma nevyhráli ani jeden zápas. Teď doufám, že se to povede ve čtvrtek." Inter zahajuje Evropskou ligu s Rubinem Kazaň.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

310x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy