Diego Milito odehrál za Inter stý zápas

29/10/12 - Gólem proti FC Bologna oslavil Diego Milito jubilejní zápas v černomodrém dresu. Za Inter odehrál stý soutěžní zápas. Argentinský útočník vstřelil po přihrávce od Palacia 68.branku. "Stý zápas za Inter? To je něco, na co jsem velmi hrdý," nechal se po utkání na Stadio Dall'Ara slyšet samotný střelec.

"Balón, který jsem dostal od Rodriga byl excelentní. Nechybělo nic, byl to velký zápas. Hru s Palaciem si užívám, stejně jako s Cassanem. Na hřišti si rozumíme a umíme si vyhovět. Je důležité hrát s fotbalisty, jako jsou tito."

Interu se po úvodních domácích porážkách začalo dařit. Kdy nastala změna? "Podle mého názoru po porážce od Sieny. Pak jsme našli v týmu rovnováhu. Ta porážka nás změnila," řekl Milito.

Jeho kolegu z útoku Rodriga Palacia přirozeně výhra 3-1 nad Boloňou také potěšila. "To je to, co se nejvíc počítá. Navíc jsem dokázal jsem dvakrát mým spoluhráčům přihrát." Rodrigo nahrál také na poslední gól Estebanu Cambiassovi.

"Děkuji všem fanouškům za jejich velkou pokračující podporu." Ve středu hostí Inter Sampdorii. "Pro mě a Milita to bude derby. Doufáme v dobrý zápas a výhru. Jestli jsem pro tento tým důležitý? Stejně důležitý jako všichni ostatní, protože tým je tvořen všemi hráči," prohlásil Palacio.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

200x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy