Stramaccioni: Zasloužili jsme si bod

23/11/12 - "Zasloužili jsme si remizovat," řekl po prohře 3-0 na hřišti Rubinu Kazaň trenér Andrea Stramaccioni. Oba týmy měly před zápasem jistotu postupu do jarních bojů Evropské ligy. Kouč Interu tak dal možnost náhradníkům. Základní jedenáctka hráčů měla průměrný věk 22,9 roku. Do 85.minuty byl stav 1-0 pro ruský tým. "Ihned na konci utkání jsem byl naštvaný. Nemohl jsem uvěřit, že to skončilo tímto výsledkem," svěřil se mladý trenér.

"Bojovali jsme na tvrdém trenéru a chlapci si do 70.minuty vedli velmi dobře. Na hřišti jsme měli spoustu mladých. Do hry jsem poslal již devátého hráče z juniorky od té doby, co jsem na jaře převzal tým. To může našemu fotbalu v Itálii jedině prospět. V zápase s Atalantou a Cagliari jsme se hodně věnovali soupeři, dnes ale ne. Belec se v bráně do 86.minuty snad ani nedotkl míče. Přesto výsledné skóre musíme akceptovat. Teď se musíme soustředit na Parmu."

"Andrea Ranocchia? Sám si řekl o střídání, cítil napětí ve svalu a tak nechtěl riskovat. Je to inteligentní hráč. Že mě Mourinho pochválil? Je to pravda? Pro mě je to úspěch. Už vůbec, že mohu být v klubu, kde se psala historie. Doufám, že ho nezklamu."

Další zápas hraje Inter netradičně v pondělí od 21 hodin. Na San Siru hostí Parmu.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

219x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy