Stramaccioni: Inter Milán pracuje na budoucnosti

10/03/13 - Po několika zaváháních v domácí Serii A přišla velká porážka v Evropské lize. Inter se utkal s anglickým klubem Tottenham Hotspur a ze zápasu 3:0 odešel jako jednoznačně poražený. Milánský trenér Stramaccioni však prohlásil, že prohra v plánu nebyla a hlavním cílem klubu je vrátit se do Ligy mistrů.

Za několik posledních zápasů si vysloužili kritiku, ale za utkání s Tottenhamem se v britských listech psalo, že Tottenham měl zápas až moc jednoduchý. Prohra 3:0 mrzela nejen hráče, ale i fanoušky.

Trenér Andrea Stramaccioni však říká: "Inter je Inter a tak se snaží splnit každý úkol, který má před sebou. Od prvního dne však všichni víme, že je to Liga mistrů, co je naším hlavním cílem a na návratu do ní pracujeme."

Stramaccioni přiznal, že si po posledním zápase uvědomuje, že další postup v Evropské lize bude nyní velice složitý. "Kvalifikace je těžký boj, ale přesto se budeme snažit. Velice nás ovšem mrzí, že jsme museli čelit Tottenhamu zrovna v době, kdy je tým ve své nejlepší kondici."

Trenér ovšem znovu zmínil, že postup v Evropské lize nebyl hlavním úkolem, na který se zaměřuje. "Pracujeme na naší budoucnosti a to jak co se týče kroků, které činíme nyní, tak i přestupů. Nemůžeme vše zahodit jen kvůli několika prvním prohrám," uklidňuje Stramaccioni. Kouč je přesvědčen, že ze současné negativní nálady jim nejlépe pomůžou úspěchy na hřišti a tak se budou snažit o zvýšení sebevědomí v rámci zápasů Serie A. Sázkové kanceláře budou sledovat, jak se týmu bude v nadcházejících zápasech v italské lize dařit.

Autor: Eva Liba

Zdroj: inter.it/sportsmole.co.uk

215x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy