Guarín: S tímto trenérem můžeme být úspěšní

18/08/13 - Fredy Guarín si popovídal s novináři o letní přípravě Interu. Kolumbijský reprezentant v týdnu rozhodl svým gólem zápas proti Srbsku. "Jsem hrdý, že můžu hrát za národní tým, je to úžasné. Pořád se zlepšujeme," řekl o reprezentaci. "S Interem máme za sebou přípravu, během které jsme zvládli vše, co bylo potřeba. Trenér nás během turné v USA poznal, bez ohledu na výsledky zápasů. Když přijde do klubu nový trenér, není nikdy lehké začít hned na plné obrátky. Pracujeme ale tvrdě a jsem na správné cestě. Doufejme, že budeme ještě lepší."

Nerazzurri prošli výraznou obměnou kádru. "Ne každý si toto uvědomuje. Jsou tací, co se dívají jen na výsledky. Ale pod Mazzarrim jsme zažili velký pokrok. Tatík má sílu, zkušenosti a tým za ním stojí. Věříme v jeho práci na hřišti i mimo něj. Co mě na něm nejvíce zaujalo? Jak se zaměřuje na každý detail!"

"Fanoušci by měli být optimističtí, protože naší touhou je začít znovu. Máme pokoru, ale zároveň jsme i hladoví po úspěchu a s tímto koučem toho můžeme dokázat hodně. To že nehrajeme evropské poháry není výhoda ale nevýhoda. Evropa je důležitá. Pravdou ale je, že budeme mít víc času na ligu."

Poslední dotazy novinářů směřovali na jeho budoucnost v klubu. Co kdyby ho chtěl Inter prodat? "Jsem v klidu, myslím jen na Inter. Doufám, že mě prodat nechce," řekl Guarín.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

189x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy