Jonathan: Chci dávat víc gólů

20/08/13 - Velmi povedený zápas odehrál proti Cittadelle Jonathan. Muž, který byl ještě před pár měsíci na odpis je aktuálně jedním z nejlepších hráčů týmu. V pohárovém zápasu byl podle některých dokonce hráčem zápasu a to i přesto, že Palacio vstřelil dvě branky.


"Jsem rád za sebe i za celý tým," řekl Brazilec. "Pro mě je důležité cítit podporu fanoušků. Chtěl bych dávat góly častěji, ale když branku nevstřelím, chci vyhrát." Jonathan skóroval proti celku ze Serie B jako první. Naskočil si na centr Guarína a hlavou přesně zakončil.

Inter vyhrál 4:0 a ve 4.kole Italského poháru na něj čeká FC Trapani. Tým, který je o tři roky starší než Inter a který před pár měsíci poprvé v historii postoupil do Serie B.

"Hráli jsme dobře a hodně útočili na křídlech. To je to, co Mazzarri po nás chce. Po mě chce, abych byl víc agresivní. V posledních týdnech si vedeme dobře a na zápasy jsme dobře připraveni, což jsme i teď ukázali." Za Cittadellu chytá Raffaele Di Gennaro, který před rokem a půl vyhrál s primaverou NextGen Series. "Byl skvělý," zhodnotil jeho výkon Jonathan. "Mohl jsem mu dát ještě jeden gól, ale důležitou věcí není, že jsem ho nepřidal, ale to, že jsme vyhráli."

"Díky vítězstvím naše sebevědomí roste. Fanoušci jsou s námi a to je důležité pro celou sezónu."

Jak hodnotil zápas Di Gennaro, který je v Cittadelle na hostování? "Byla to zábava, i přestože to bylo těžké. Inter je silný a doufám, že bude hrát takto dobře celou sezonu. Byly to neuvěřitelné emoce hrát na San Siru. Tento zápas bych chtěl věnovat mé rodině a všem Interistům, kteří stojí při mě, děkuji vám," řekl mladý brankář.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: fcinternews.it

168x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy