Cambiasso: Tým začal Álvarezovi konečně pomáhat

28/08/13 - Esteban Cambiasso poskytl rozhovor klubové televizní stanici Inter Channel. Tým, kterému při zranění Javiera Zanettiho, dělá kapitána, porazil v prvním kole Serie A FC Janov 2-0. "Bylo velmi důležité, že jsme neinkasovali. Potřebujeme být opatrní, protože soupeři sem často přijedou jen bránit a vy nemůžete riskovat, aby nevyužili nějaký rychlý brejk," řekl argentinský záložník.

"Tým se zlepšuje, ale je to jenom začátek. Čeká nás ještě práce a hodně věcí se musíme naučit. Naše hra nebyla tak dobrá a myslím, že se to prozatím může stát. Na hřišti se potřebujeme zlepšit. Gól jsme nedostali a ujistili jsme se, že Samir nemusí být vždy nejlepším hráčem zápasu. První gól měl pozitiva. Centr jednoho křídla na druhé, které dalo gól."

"Alvarez? Když mu to nejde, tak jsme poraženi všichni. Teď mu nikdo nedokázal vzít míč. To je skvělé a děláme fanoušky šťastnými. Ricky se adaptoval dobře. Předtím to bylo pro něj těžké, protože mu tým nedokázal dostatečně pomoct. Je to kluk s velkým charakterem, který se snaží o to nejlepší i v těžkých dobách."

Diego Milito odehrál po zranění zápas za primaveru a Dejan Stankovič naposledy zamával fanouškům. "S Militem jsem mluvil včera. Je pro tým velmi důležitý. Čekáme na něj s otevřenou náručí. To, že se rozloučil Deki, je smutné. Jsem rád, že jsem přitom nebyl viděn, protože jsem měl slzy v očích. Je někým, s kým jsem zažil některé velké momenty, nejenom úspěchy. Vždycky bude mít místo v našich srdcích," řekl Cambiasso.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

306x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy