Mazzarri proti Atalantě nasadí Samuela

28/10/13 -

Serie A pokračuje rychlým tempem. Již v úterý má Inter další zápas. V předehrávce 10.kole jede do Bergama. Inter je v tabulce čtvrtý, Atalanta devátá, na kontě má ale pouze o jednu výhru méně.

"Atalanta? Je to tam vždy složité," tvrdí Mazzarri. "Nejenom pro Inter. Mají velmi specifický styl s agresivním napadáním. Také mají unikátní stadion a skvělé fanoušky. Proti takovému týmu to bude těžké. Trenér s nimi pracuje delší dobu. Fotbal hrají dobrý a mají některé kvalitní hráče. K zápasu musíme přistoupit korektně. Potřebujeme být plně soustředění, což je něco, co mě vždy stresuje. V posledních zápasech jsme to všichni viděli. Když jsou všichni ve střehu, můžeme hrát dobrý fotbal a škodit každému. Jakmile ale na chvílí zvolníme, hned riskujeme."

"V sestavě udělám určitě změnu. Bude hrát Samuel, kterému chci dát šanci. Trénuje dobře a je to důležitý hráč. Ze hry ho vyřadilo zranění na dlouho, ale zítra se zapojí."

"S chlapci si musím promluvit o sobotním zápase, chci slyšet, co k němu řeknou. Zjistíme také, jak na tom jednotlivci jsou. Pokud budou téměř 100% připravení, budou určitě hrát.

Následující dva zápasy (v neděli v Udine) nám řeknou, jak na tom jsme."

"Palacio, pokud mám říct pravdu, je hráč, kterého jsem chtěl koupit, už když jsem byl v Janově. Vždycky se mi líbil, má vlastnosti, jaké mám rád. Hodně běhá, pomáhá týmu a má čich na góly. Byl jsem přesvědčený o tom, že se mu bude dařit. Campagnaro potřebuje být fit. Když se zraníte, ztrácíte kondici. Je těžké pak hrát každé tři dny. Nedokážu říct, kdy znovu bude hrát. Cítím ale, že dva následující zápasy to ještě nebude."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

313x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy