Mazzarri zhodnotil své hráče

25/11/13 -

"Vytvořili jsme si víc šancí, než v jiných zápasech, ale dnes to dobře neskončilo. Pokud bychom byli prokletí, mohli jsme tu dokonce prohrát. Když Bologna skórovala, vytvořili jsme hned několik chyb za sebou. Pak jsme spálili neuvěřitelné šance. Nebyl to náš den. Je to škoda, protože za to, jak jsme hráli, jsem si zasloužili víc, " řekl trenér Walter Mazzarri po remíze 1:1 ve 13.kole Serie A.

"Jonathan vypadá jako velký hráč, ale pořád na sobě potřebuje zapracovat. Hráči ví, co mají dělat. Vzájemně si všichni důvěřujeme a podporujeme se. Všichni mají talent a dokáží ho využít."

"Nagatomo cítil píchnutí, víc nevím," řekl o Japoncově problému s lýtkem. Již ve 25.minutě musel kvůli tomu střídat.

"Guarín zůstával u Palacia párkrát až moc blízko. Potřebuje hrát hlouběji, ale jinak dnes hrál velmi dobře. Dělal vše možné, ale neskóroval. Jako Palacio. Tvrdě bojoval, ale je pravda, že by potřeboval delší únik, to je to, co na trénincích trénujeme. V útoku teď mnoho možností nemáme. Útočíme jako tým a to vezměte v úvahu, že Alvarez hrál v záloze. To je přesně to, jak se mi líbí s míčem na hřišti. Chvílemi jsme hráli dobrý fotbal, ale je škoda těch chyb."

"Proč nevyzkouším Kovačiče na levém středu zálohy a Alvareze napravo? Na konci to tak bylo, ale není dobré dělat příliš mnoho přesunů, protože takovéto pohyby musí být nacvičené z tréninků. Hráči ještě nedospěli k tomu, aby věděli, jak změnit náběhy, když dojde ke změně ve středu hřiště. V Neapoli jsem měl tým stejných hráčů pár let. Tady si myslím, že ještě nejsme na příliš mnoho změn připraveni. Jsme v procesu učení. Máme tu nové hráče a hráče, kteří dlouho nehráli. Pak tu jsou mladíci jako Taider a Juan Jesus, kteří hráli dobře. Juan bude jednou prvotřídní obránce, pokud se bude nadále zlepšovat."

"Pokud chceme hrát ve špičce ligy, nesmíme dostat takový gól jako dnes nebo neproměňovat šance na druhé straně. Potřebujeme získat body naší hrou, ale nesmíme zapomínat, že právě ty body jsou to, co se počítá."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

298x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy