Mazzarri již o rozhodčích mluvit nebude

14/01/14 - "Co nám chybělo? Gól," řekl hořce trenér Walter Mazzarri po remíze 1:1 v 19.kole s ChievemVerona. Inter je v polovině sezony na páté příčce. Cílem je Liga mistrů a na tu aktuálně ztrácí 10 bodů. "Veškerou vinu nemůžu házet jenom na můj tým. Chievo bylo ve velké pohodě, mají dobrého kouče, jsou dobře organizovaní."

"V prvním poločase měl velkou šanci Palacio. Pokud bychom skórovali víc než jednou, byl by to zase jiný zápas. Chievo přijelo bránit a spoléhalo se na brejky. Doufalo, že uděláme chybu. V každém případě předvedli skvělý výkon."

"Dnes jsem změnil systém. Hráli jsme jinak než v předchozích zápasech. Hráli jsme 3-4-3, dokázali jsme párkrát s protivníkem zamíchat, ale znovu jsme nedokázali dát finální přihrávku. Kovačič předvedl několik průniků, ale chybí mu zkušenosti. Dostali jsme gól hned z první jejich šance. Musíme se přes to dostat tvrdou prací. Chlapci mají důvěru, dobře pracují, jen je potřeba mít i kousek štěstí."

"Musím pochválit prezidenta Thohira. Není snadné říct týmu správné věci. Všichni doufáme, že fanoušci budou trpěliví."

"Rozhodčí? Do konce sezony o nich již mluvit nebudu," prohlásil Mazzarri a odmítl se bavit o druhé brance Nagatoma, která nebyla uznána pro údajný ofsajd.

"Náš přístup? Vždy si jdeme pro vítězství. Juan Jesus možná udělal pár chyb, ale to je součást jeho vývoje. Jednou z něho bude velký hráč, tím jsem si jistý. Doufejme, že nám osud bude nakloněn a získáme ztracené body, které jsme si zasloužili. Touto cestou půjdeme do konce sezony."

"Jestli potřebujeme útočníky? Prezident to řekl jasně. Nejdříve musíme někoho pustit. S Álvarezem a Kovačičem hodně pracuji. Když jeden z nich jde na kraj, druhý mu jde pomoct s přípravou centru. Na těchto věcech je vidět, že se zlepšujeme. Zápas jsme končili se třemi útočníky a šance jsme měli."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

147x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy