Krhin je zpět a Mazzarri s ním počítá

15/07/14 -

Velmi nenápadně se v týmu ocitla další posila. Při pohledu na seznam nominovaných hráčů pro přípravu v Pinzolu se mohlo zdát, že René Krhin se do Interu vrátil po nějakém ukončeném hostování a nerazzurri mu hledají nový klub, kam by ho mohli půjčit. Jenže není tomu úplně tak. Slovinský záložník hrál čtyři roky v Boloni a oba kluby ho spoluvlastnily. Protože Boloňa sestoupila do Serie B a za rok již nebude možné vlastnit jen polovinu hráče, Inter Krhina koupil zpět za přibližně 1,3 milionu eur.

Zdá se, že trenér Walter Mazzarri s ním pro sezonu počítá. Na základní sestavu to sice nebude, ale při rozdělení hráčů na dvě poloviny, byl zařazen do té výkonnostně lepší. Krhina návrat domů do Interu přirozeně těší. "Je to pěkné být zpět. Jsem velmi šťastný a nemůžu se dočkat, až to začne."

"Kde budu hrát? Teď hraji vepředu před obránci, ale hrál jsem mnoho zápasů i jako záložník. Hrát se bude mnoho zápasů a tak věřím, že budu užitečný stejně jako kdokoliv další zde. Chci ukázat, že když dostanu šanci, využiji ji," řekl 24letý hráč, který Inter opustil když vyhrál v roce 2010 Treble. V dané sezoně dokonce nastoupil do pěti zápasů Serie A. "Tehdy jsem opustil fantastický tým. Teď jsem v týmu, který to myslí vážně a tak znovu může něco dokázat."

"Jak jsem se zlepšil? Umím se lépe zotavit po zranění. A samozřejmě, že mě hodně naučili moji trenéři. Další rok v průměrném týmu by pro mě nebyl špatný, ale když se ozve Inter, není o čem přemýšlet. Hrál jsem zde v juniorských kategoriích a když se hráči vrací zpět, ukazuje se, že to klub s mladými hráči umí. Nechtěl bych, aby to bylo jinak. V Boloni bylo skvělé prostředí, je mi velmi líto, že sestoupila."

"Tvrdě jsem pracoval a vždycky se po mnoha zraněních dokázal vrátit. Teď jsem šťastný, že mohu být na postu, kde hrál skvělý hráč (Esteban Cambiasso), který se mi velmi líbil, a kde je Mazzarri, který si dává pozor na každý detail."

S návratem Krhina se zvýšil počet Slovanů v týmu. "Handanoviče znám velmi dobře, nyní jsem se potkal s Vidičem a Kuzmanovičem. Jsme součástí týmu a všichni chceme dosáhnout důležitých cílů."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: fcinternews.it

393x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy