Mancini: V ofenzivě musíme přidat

01/02/15 -

"Tým začal dobře. útočili jsme, měli jsme pár šancí na to, abychom vstřelili gól. Jenže oni ze své první šance skórovali, to vývoj zápasu změnilo." vysvětloval po porážce od Sassuola průběh zápasu trenér nerazzurri Roberto Mancini. Tým vedl v lize již desetkrát a vůbec se mu nedaří ho výsledkově pozvednout. Nyní Inter klesl až na 13.místo.

"Dopustili jsme se příliš mnoha chyb. Začali jsme ale správným způsobem. Nic se nám ale nedařilo. Samozřejmě, že se potřebujeme zlepšit. Bohužel v Itálii se počítají jenom výsledky, takže když se nevyhraje, reakce je kompletně negativní. Takže doufáme, že se zlepšíme rychle," řekl Mancini.

"Tým je zjevně trochu křehký. Jakmile se objeví první potíže, začneme se trápit. Jsme ale schopni hrát náš styl fotbalu a je škoda, že to skončilo tak jako dneska. Určitě jsme si nezasloužili prohrát naše dva poslední zápasy. My jsme byli ti, kdo diktoval tempo hry. Měli jsme i víc šancí než Sassuolo. Někdy mezi fanoušky a týmem dojde k neshodám, ale já doufám, že spory budou urovnány, protože naše fanoušky potřebujeme."

"Zazu a Sansoneho jsme nechali vystřelit v situacích, které jsme zrovna v tomto týdnu trénovali. Občas jsme v nich nebyli dostatečně silní. V držení míče jsme určitě lepší, jenže absolutně potřebujeme něco přidat před u pokutového území soupeře. Všechno se to pro nás vyvíjelo čím dál tím hůř a hůř. Ale takový je fotbal. V jednom okamžiku můžete vše ztratit. Výsledek je to, na čem záleží, ale porážka by neměla změnit náš přístup," deklaroval trenér.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

182x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy