Mancini: Nebyl to lehký zápas

21/09/15 -

Inter je i po 4.kole Serie A stoprocentní a vede s náskokem dvou bodů tabulku. V neděli porazil na Stadio Marcantonio Bentegodi místní Chievo 1:0. Jedinou branku vstřelil Mauro Icardi. Jak viděl zápas trenér černomodrých Roberto Mancini?

"Od posledně se nic nezměnilo. Lidé můžou říkat, že to nebylo hezké vítězství. Měli jsme víc míč i šance, ale nebylo to lehké. Nedovolili nám hrát naši hru a pak je těžké vstřelit gól. Navíc bylo velké horko a hřiště bylo těžké."

"Naším cílem je být mezi v čele a vydržet tam co nejdéle. Na scudetto myslí nejméně 7 nebo 8 týmů. Teď je ještě brzo o něm mluvit, musíme být lepší a víme, že to není nikdy lehké. Zlepšit se musíme v obraně i útoku."

Proč si Jovetič nebo Kondogbia neodpočinou? "Nechtěl jsem dělat změnu. Juan Jesus hrát nemohl, tak hrál Telles. Oba dva si vedou dobře." V závěru jste změnil pozici Perišimu, jednalo se o jeho post? "Jako tvůrce hry se musí pořád učit, ale vepředu dokáže hrát cokoliv," řekl Mancini. "Jovetič ještě musí zapracovat na fyzičce. V zápase musí využívat víc svých kvalit."

V zápase se zranil Murillo. Samotný hráč si myslí, že by se nemělo jednat o nic vážného. Nicméně ve středu proti dalšímu veronskému klubu Hellas by mohl místo něj nastoupit s Medel uzdravený Miranda. "Miranda vypadá dobře a ve středu s námi bude. Pokud ne, je tu ještě Ranocchia. Není třeba bít na poplach."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: fcinternews.it/inter.it

214x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy