Mancini: Problém v bojovnosti nebyl

04/04/16 -

Inter Milán prohrál v 31.kole na San Siru s FC Turín 1-2 a prakticky si tak uzavřel možnost, bojovat o třetí příčku, zajišťující vstupenku do Ligy mistrů. Sedm kol před koncem mu na na AS Řím chybí osm bodů. Trenér Roberto Mancini na po zápasové tiskové konferenci zodpověděl dotazy novinářů.

Proč nehrál D'Ambrosio, případně Telles? "D'Ambrosio má nějaké fyzické problémy, potřeboval jsem někoho napravo. Zvolil jsem Santona," vysvětlil trenér Roberto Mancini. "Udělal Santon při gólu Turína chybu? Obrovskou chybu, toto nesmí nastat. Murillo? Přijel od nároďáku trochu unavený, proto hrál Juan Jesus. To byl jediný důvod. Proč šel dolů Icardi? Zbývala už jen malá chvíle. Mohl jsem vystřídat Medela, ale neměl jsem na lavičce dalšího záložníka. Výkon týmu? Nějaké chyby tam byly, ale problém nebyl v tom, že by chyběla vůle. Možná pár hráčů bylo unavených, ale bojovali. To bezpochyby. Nemyslím si, že byl to byl, co se týká výkonu, po předchozích pozitivních zápasech krok zpět. Ta únava tam sice byla, ale dnešní zápas rozhodly rozhodnutí sudího."

To, co vidíme je Manciniho Inter? "Finální soudy bych dělal až na konci sezony. Za tým jsem zodpovědný, ale mluvil bych až pak. Naším cílem je třetí místo, nadále se o něj snažíme, pak se uvidí."

Po Nagatomově údajném penaltovém faulu tým příliš neprotestoval. "Nagatomo je dobrý chlapec. Možná až příliš. Faul viděl asistent rozhodčího, ne hlavní," řekl Mancini. Televizní záběry z kamery umístěné nad brankou jasně prokázaly, že se japonský reprezentant protihráče vůbec nedotkl.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: FCInterNews.com

200x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy