Di Biagio konečně promluvil o Cúperovi

15/10/03 - Bývalý záložník nerazzurri, který musel v létě opustit milánský klub, slíbil, že za nějakou dobu vše vysvětlí. Tím o kom bude mluvit, bude hlavně Cúper, který ho podle jeho slov zklamal.

Jak řekl, tak se stalo a nový spoluhráč Roberta Baggia v Brescii svého bývalého trenéra nešetřil. Podpořil tak další spekulace o tom, že Cúper moc dobře s hráči zrovna nevychází. Po porážce v derby se ozval i Ronaldo, který prohlásil, že za prohru může hlavně argentinský kouč, kvůli kterému prý z Interu odešel. "Neopustil jsem Inter kvůli tomu, že by tam bylo příliš mnoho hráčů na můj post a já bych se tak méně často dostával do sestavy. Ale kvůli tomu, že mě vyřadil Massimo Moratti," řekl Gigi listu La Gazzetta dello Sport.

"Jediným důvodem byl trenér. Myslel jsem si, že je to upřímný a vážený muž ale on mě po tom všem, co jsem pro něj udělal, podrazil. Pokaždé, kdy chtěl, abych hrál, jsem nastoupil, i když jsem nebyl v dobré fyzické kondici. Vždy jsem mu byl k dispozici." Cúper vyřadil Di Biagia z kádru jen den před tím, než mělo být sezení s hráči před nadcházející sezónou. "Prý řekl, abych se tu už neukazoval, že nejsem součást týmu. Tak jsem tehdy přijel, protože jsem chtěl, aby mi to řekl do tváře. On pak vysvětloval, že bych hrál jedině tehdy, pokud by všichni ostatní záložníci byli zranění. Řekl, že to bylo taktické rozhodnutí, ale jestli to tak opravdu bylo, mohl mi to říct dříve."

V neděli zajíždí Inter právě do nového Di Biagiova působiště - Brescie. Zklamaný hráč tak bude mít možnost dokázat, že do starého železa rozhodně nepatří...

Autor: Lukáš Pekárek

48x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy