Pioli: Proti Neapoli nám chyběla kvalita

01/05/17 - "Věděli jsme, že Neapol je velmi silný soupeř. Potřebovali jsem větší přesnost," řekl po prohře 0-1 s Neapolí na vlastním hřišti trenér Interu Milán Stefano Pioli. "Udělali jsme ošklivou chybu a zápas se stal pro nás ještě těžším. Potíže jsme měli, ale tým ukázal správný přístup. Bohužel procházíme těžkým obdobím, v kterém nám chybí trochu přesnosti a dynamiky, když to srovnám s tím, co jsme hráli předtím. Myslím, že jsme na gól dokázali reagovat, ale trochu nám chyběla kvalita. Pořád jsme byli ve hře a bojovali. Měli jsme být lepší v brejcích. Nedokázali jsme jejich presink tak často prolomit."

"V posledních pár zápasech nám dělá potíže zůstat kompaktní, ale dnes to problém nebyl. Dnes jsme neměli kvalitu na to něco vytvořit a být rychlejší v přihrávkách. Tento výkon byl jiný oproti těm předešlým. Samozřejmě, mohli jsme být lepší, hledáme cestu, jak se vrátit do dřívější formy. Odnášíme to teď i kvůli minulým dvou zápasům, které se nám nepovedli. Prohra s Crotone a ztracené derby v poslední minutě. Pokud bychom je zvládli, byl by to pro nás impuls k obratu. Liga ještě není u konce, nejsme tak daleko od Evropské ligy," řekl kouč, o kterém se spekuluje, že na konci sezony skončí.

"Nikdy jsem necítil, že by mi chyběla podpora klubu. Měli jsme dobrou sérii výsledků, teď se nám ale nedaří. Není to ale důvod vše zahodit. Jsme na začátku nového cyklu, myslím, že máme základy vytvořit něco velkého. Jasně, potřebujeme k tomu něco přidat, ale máme hráč, který v Interu mohou vyrůst. Možná to vypadá, že jsme daleko od čela tabulky, ale pokud bychom se vrátili o měsíc dozadu, mohli bychom vidět, čeho je tento tým schopen."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it/FCInterMilano.com

218x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy