Přestupy: Komplikovaný Lukaku a další zprávy

19/07/19 - Shrnutí aktuální situace na přestupovém trhu. Jednání o příchodu Lukaka jsou nadále velmi komplikovaná, AS Řím pustí Džeka, až bude mít náhradu, novinkou je Milinković-Savić. Na odchodech se stále pracuje. Více v článku.

Prestupy

Lukaku - Inter nebude poskytovať skoro žiadne informácie o prestupe Lukakua, kým nebudú dokončené jednania s Red Devils. Dôvodom je že celý prestup je veľmi komplikovaný a média by mohli rozrušiť klub z Manchestru. Problém je stále vysoká suma ktorú za belgického útočníka vyžadujú (83 miliónov €), Inter však robí všetko a verí že sa prestup podarí. V najbližších dňoch bude všetko jasné.

Džeko - AS Rím nechce Džeka pustiť kým nekúpi zaňho náhradu, jedine že by Inter ponúkol 20 miliónov €, čo však v pláne nemá. Conte ale veľmi nalieha a v posledných hodinách Inter a AS Rím znová jednajú. Prestup by mal byť dokončený v priebehu budúceho týždňa.

Milinković-Savić - Práve on by mohol byť veľkou prestupovou bombou. Inter a Lazio majú veľmi dobre vzťahy a v prestupoch si vždy rozumeli. Milinković-Savić chce Lazio opustiť a zároveň zostať v Taliansku ( kde jediný klub ktorý ho sleduje je Inter) a prezident Lotito mu to tento rok dovolí. Ako náhradu by tréner Lazia Inzaghi chcel nášho stredopoliara Gagliardinho. Všetko do seba zapadá, nie ? Uvidíme čo sa stane.

Odchody

❗️Miranda- Ponuku obdržal z Činy, on by sa však radšej vrátil do Brazílie, jeho zotrvanie v Interi je nepravdepodobné.

❗️Nainggolan- Neje v plánoch Interu a Antonia Conteho aj napriek tomu že vycestoval s tímom do Ázie. Inter sa ho bude snažiť predať.

❗️Icardi- Juventus by mal nakoniec byť jeho novým tímom. Získať ho chce aj Neapol, on a jeho manažérka však túto možnosť neberú do úvahy. Inter chce za Icardiho 60-70 miliónov € alebo výmenu s Dybalom, Juventus má však v pláne počkať do konca augusta s presvedčením že ho Inter vtedy predá za polovičnú cenu. To je však veľmi nepravdepodobné, Inter by ho v takom prípade radšej nechal 2 roky na lavičke.

Autor: Lukáš Pekárek

83x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy