Conte: To stejné jako v Barceloně

06/11/19 - Antonio Conte: "Co Vám k tomu mám říct. To samé, co se stalo v Barceloně, nebo dokonce ještě horší. Doufám, že tato prohra štve i mé hráče. Věřte, že pracujeme tak moc, že to ani víc nejde. Nechci tady pořád opakovat ty věci ohledně nějakého pokroku atd. Na to ať sem přijde nějaký ředitel."

"Přestupové období v zimě mě nezajímá. Měli jsme tyhle věci řešit v létě. Jenže před sezónou jsme dost zúžili náš tým, a to je při účasti v Serii A i Lize mistrů velký problém. Ukázali jsme, že umíme hrát s každým, ale někteří hráči musí hrát každý zápas a za to pak zaplatíte. Jsem naštvaný, protože to vypadá, že naši práci neodvádíme dobře."

"Nechci kritizovat klub, prostě máme hráče, se kterými se musíme pustit do boje, ale v létě jsme měli chod věcí mnohem lépe naplánovat.""Máme zraněné tři hráče a jde to na nás poznat. Jiné týmy mají také zraněné hráče, ale nejde to na nich poznat, na nás ano."

"Hráčům vždy děkuji za to, jaké srdce do zápasu dávají, vím, že vyžaduji dost obětavý styl pojetí, ale musí se s tím vypořádat. Ovšem musím si s nimi promluvit, protože takto odfláknutý poločas jsme viděli i proti Sassuolu a takhle to nejde. To, že se nám daří v Serii A nezakrývá naše problémy, které musíme urychleně řešit."

Autor: Lukáš Pekárek

111x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy