Gagliardini: Regenerace je teď důležitá

22/06/20 - "Liga mi chyběla hodně, takže jsem chtěl, aby byla zpátky," svěřil se Roberto Gagliardini po výhře nad Sampdorií televizi Sky Sport. "Jsem nadšený, bylo pro me potešením hrát znovu, protože obdobím, kterým jsme si prošli, nebylo snadné. Je úžasné pokračovat v tom, co děláte rádi."

"Hráli jsme dobře od začátku. Rozdíl mezi čelem tabulky a námi je ale šest bodů. Hrát každé tři dny znamená, že musíme být pořád ve střehu a získat co nejvíce bodů. Nezávisí to pouze na tom, co děláme, ale musíme dělat to, co je v našich silách, protože za měsíc a půl, co zbývá do konce, se může stát cokoli. Pravda je, že musíme být v zakončení chladnokrevnější a pokusit se ukončit zápas dříve. Odpočinek a regenerace bude nyní mnohem důležitější. Bude to klíčově, musíme se pokusit zůstat zdraví, každý zápas může být problematický. Až do posledního písknutí, ostatně včera jsem to viděli," řekl italský záložník, který se dostal do sestavy zřejmě až díky zranění Marcela Brozoviče. Zápas se mu ale moc nepovedl.

"Eriksen? Zkušený hráč, který se pomalu v týmu zabydluje a pomáhá nám. Máme také Stefana Sensiho, který si vedl také velmi dobře a do konce sezony může být ještě platný." Sensi je však aktuálně znovu zraněný. "Lukaku a Martinez? Důležité je, že někdo branky dává a oni si vedou velmi dobře. Potřebují naší podporu. Sanchez vypadá v poslední době také slušně a bude pro nás klíčovým hráčem. Esposito je schopen také pomoci."

Autor: Lukáš Pekárek

89x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy