Ausilio: Na Messiho, Kanteho i Chiesu nemáme

02/09/20 - Sportovní ředitel Interu Piero Ausilio se vyjádřil k přestupovým spekulacím. Nepřijde Lionel Messi, N’Golo Kante ani Federico Chiesa. Odejít může Marcelo Brozovič.

Ausilio pro Sportitalia překvapivě řekl, že s Messim Inter nikdy nejednal. "Všechno co můžu říct je, že vidět Messiho v Interu je nemožné. Nikdy žádná jednání jakéhokoliv druhu nebyla. Je správné si to jednou provždy vyjasnit, pro všechny: Inter si takovéto transfery vůbec nemůže dovolit, je to mimo naše ekonomické možnosti. Doufám, že to bylo naposledy, co se o tom mluvilo."

"Stejně tak je o u Chiesy. Líbí se nám, ale musíme být realističtí. Naše přestupová strategie nám ho neumožňuje získat. Je důležité, aby to fanoušci věděli. Příchod Kanteho ja také nemožný. Můžu připustit, že jednám s Aleksandrem Kolarovem a AS Řím. Nic hotovo ale není."

Ohledně případných odchodů byl Ausilio trochu sdílnější. "Brozovič pochopil, že někdy jeho chování bylo během sezóny nevhodné a některé situace byly v klubu řešeny za zavřenými dveřmi." Hráč se na instagramu vyjádřil, že v Interu chce zůstat, ale to stačit nemusí. "Je jedním z hráčů, na které spoléháme, ale pokud by přišla nabídka, která by tomuto hráči vyhovovala, vzali bychom to v úvahu."

"Milan Škriniar je hráč, do kterého jsme před třemi lety dobře investovali. Vedl si velmi dobře. Žádná jednání ohledně něho neprobíhají." Následující den po vyjádření se objevily spekulace v Tuttosportu, že PSG nabízí za slovenského obránce 50 milionů eur. Ty by pokryly nákup Conteho vysněného Kanteho.

Autor: Lukáš Pekárek

280x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy