Lukaku se rozloučil s fanoušky, ti se mu však smějí

19/08/21 - Romelu Lukaku se po svém přestupu do Chelsea za 115 milionů eur rozloučil s fanoušky Interu poněkud zvláštním způsobem. Příznivci Nerazzurri se mu vysmáli a varovali ho před jeho působením v Premier League.

Belgický reprezentant slíbil, že se k situaci vyjádří. Nakonec tak učinil přes Instagram až nyní. Doufá, že fanoušci "pochopí" jeho rozhodnutí odejít do Chelsea, a ujišťuje, že "navždy zůstane Interistou".

Na příznivce to dojem neudělalo, zejména proto, že zpráva přišla až několik dní po jeho odchodu. Někteří ho obvinili, že k napsání prohlášení využil "ghost writer", jiní ho nařkli z toho, že se jen honí za penězi, zejména v době, kdy Inter tak těžce bojuje o finanční prostředky.

"Děkuji ti za ty dva roky, ale tenhle 'dopis' jsi měl poslat alespoň vteřinu před tím, než jsi svůj přestup do Chelsea oficiálně oznámil," napsal jeden z fanoušků. Další poukázal na to, že je to jako "dostat zprávu od své ex, když už jste si vymazali její číslo z telefonu".

Vzhledem k tomu, že v Serii A našel svou životní formu a během svých posledních zápasů v Premier League byl tolik kritizován, objevilo se i hrozivé varování: "Vždycky budeme Interem i bez tebe, ale teď uvidíme, jestli budeš Lukaku i bez nás."

A jak vypadalo ono zmiňované prohlášení Romelu Lukaka?

"Milí fanoušci Interu, Děkuji vám..."

"Děkuji vám, že mě máte rádi jako jednoho z vás. Děkuji vám, že se já a moje rodina cítíme jako doma."

"Díky za bezpodmínečnou podporu a každodenní lásku. Díky za to, že jste mě po první sezóně ještě více motivovali."

"Když jsem přišel do Interu, okamžitě jsem cítil, že se mi v tomto klubu bude dařit. Láska a přivítání, kterého se mi dostalo na letišti Malpensa, byly začátkem krásného příběhu."

"Rozhodl jsem se, že vás nikdy nezklamu, kdykoli budu oblékat dres Interu. Každý den, na každém tréninku a hlavně v zápasech jsem ze sebe vydával 100 procent, abych vám dělal radost."

"První sezóna skončila nejtěžším možným způsobem, ale vy jste mi dali sílu se dál prosazovat a dokázali jsme to jako tým, proto jsme se stali mistry."

"Doufám, že chápete mé rozhodnutí přestoupit do Chelsea. Je to pro mě životní šance a myslím, že v tuto chvíli v mé kariéře je to šance, o které jsem vždycky snil."

"Jedna věc je jistá, navždy zůstanu Interistou, protože bez vás bych nebyl tím člověkem a hráčem, kterým jsem dnes."

"Takže vám z celého srdce děkuji. Miluji vás. Moc vám děkuji. Navždy, Forza Inter!"

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

485x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy