Škriniar je zklamaný: Chtěli jsme tři body

29/09/21 - Milan Škriniar ujišťuje, že Inter je z remízy 0:0 na hřišti Šachtaru Doněck zklamaný, protože důsledně bránil a chybělo mu jen něco navíc v zakončení. Šachtar dlouho kontroloval míč, ale Inter měl v součtu větší šance.

Nicolò Barella trefil břevno a dvakrát byli v závěru zápasu blízko ke skórování Joaquin Correa a Stefan de Vrij, na druhé straně Milan Škriniar skvělým zákrokem zabránil Pedrinhovi ve vstřelení gólu.

"Jsme zklamaní, protože jsme chtěli vyhrát a měli jsme k tomu blízko," řekl Škriniar pro Sky Sport Italia. "Musíme říct, že Šachtar měl své šance také, ale my jsme chtěli odjet se třemi body. Jsme rádi, že jsme udrželi čisté konto, ale směrem dopředu jsme mohli udělat něco navíc. Šachtar je dobrý tým, dobře drží míč, trochu jako Sassuolo v minulé sezoně."

Roberto De Zerbi řekl, že tento Inter je silnější než tým z minulé sezony pod vedením Antonia Conteho. "Máme teď vítěznou mentalitu a to se dnes ukázalo. Držíme hlavy vysoko. Skupina je stále otevřená," řekl slovenský obránce.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

73x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy