Inzaghi: Na ty protiútoky si musíme dávat pozor

20/10/21 - Inter si naprosto zaslouženě připsal do tabulky základní skupiny D Ligy mistrů tři body. Ve třetím kole soutěže Nerazzurri porazili ve skupině D na San Siru Šeriff Tiraspol 3:1. Poté, co úžasný úvodní gól Edina Džeka dočasně anuloval Sebastien Thill, rozhodli o vítězství týmu trenéra Simoneho Inzaghiho Arturo Vidal a Stefan de Vrij.

"Podali jsme výkon, který jsme potřebovali," prohlásil po zápase kouč. "Přijeli sem rozjetí a my jsme věděli, že to bude těžký zápas, ale hráli jsme jako tým a vytvořili jsme toho tolik, že jsme kromě tří gólů dvakrát trefili tyč a jednou břevno. Hráli jsme skvělý fotbal a jen musíme pochopit, kde na hřišti být, abychom je nepouštěli do tolika protiútoků."

"Čeká nás ještě hodně práce, ale je radost sledovat hru tohoto týmu. Stejné to bylo, když jsme prohráli s Realem Madrid a Laziem. Je potěšující, že se na stadion vrátilo tolik fanoušků. Jsou pro nás zbraní navíc, zvlášť vzhledem k tomu, že jsme zatím odehráli tolik venkovních zápasů."

"Vrátili se nám všichni hráči a to je klíčové, protože když hrajete každé tři dny, potřebujete všechny."

"Musíme si vést lépe technicky, protože měli čtyři nebo pět velmi nebezpečných situací. Víme, že se v tomto ohledu musíme zlepšit a pracujeme na tom. Na základě toho, co jsme si vytvořili, jsme nedali tolik gólů."

"Arturo Vidal trénuje s nadšením mladého chlapce. Vždy chce být k dispozici a týmu hodně si přidává. Přestože se se Sanchezem vrátili v sobotu brzy ráno, byli na cestu do Říma k dispozici, ale rozhodl jsem se je nechat odpočívat, protože jsem věděl, že dnes večer budou důležití, a to se také potvrdilo."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

119x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy