Felipe Caicedo: Nemůžu se dočkat

01/02/22 - Felipe Caicedo byl při svém prvním rozhovoru pro Inter TV od svého příchodu do klubu plný nadšení, radosti a touhy zapojit se do práce se svými novými spoluhráči.

Jak moc se těšíte na to, že se stanete hráčem Interu?

"Jsem velmi nadšený. Chci tu být úspěšný. Především chci poděkovat trenérovi Inzaghimu, že se snažil udělat vše pro to, aby mě sem přivedl. Jsem potěšen a nemohu se dočkat, až začnu trénovat a hrát za Inter. Jsem opravdu hrdý na to, že mohu reprezentovat svou zemi a být prvním Ekvádorcem, který bude hrát za Inter. Jsem velmi šťastný a myslím, že se mi tu může dařit."

Znovu se setkáte s Inzaghim, se kterým jste čtyři roky spolupracoval v Laziu. Jak moc se těšíte na další spolupráci s ním? A jak důležitý byl pro vaše rozhodnutí přestoupit do Interu?

"Ano, pracoval jsem s ním čtyři roky v Laziu a teď se můžeme znovu spojit. Byl opravdu důležitý. Hned mě přesvědčil, abych se přidal. Takže jsem mu vděčný a nemůžu se dočkat, až pod ním zase začnu trénovat."

Už jste mluvil s některým ze svých nových spoluhráčů? Řekl vám Joaquin Correa, co to znamená oblékat dres Interu?

"Ano, mluvil jsem s Tucuem a on mi všechno vysvětlil. Už se nemůžu dočkat, až ho zase uvidím. V Laziu jsme byli tři roky spoluhráči. I on mi chybí. Jsem šťastný, že s ním mohu opět spolupracovat."

Během svého působení v Laziu jste měl talent na střílení rozhodujících gólů v závěru utkání, šestkrát jste se trefil po 90. minutě. Podobný um si osvojil i Inter, který za poslední měsíc vyhrál tři zápasy v nastaveném čase. Zdá se, že jste na správném místě!

"Doufejme, že ano. Člověk pracuje na tom, aby se mu takové věci dařily, ale když se mu podaří skórovat ještě předtím, je to ještě lepší!"

Máš nějaký vzkaz pro fanoušky, kteří tě budou sledovat na San Siru?

"Chtěl bych jim jen poděkovat. Už se nemůžu dočkat, až začneme. Forza Inter!"

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

118x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy