Raoul Bellanova: Dres Interu? Vždycky to byl můj sen

07/07/22 - Ne každému se podaří splnit si sen hrát za tým, kterému fandí. Raoulu Bellanovi se však po příchodu do Interu tento sen splnil. Nový křídelní hráč Nerazzurri se svým novým fanouškům představil v exkluzivním rozhovoru pro Inter TV.

Vítej v Interu, Raoule: jaké emoce teď prožíváš?

"Je těžké najít ta správná slova, protože se mi plní sen, který jsem měl od mládí - hrát za svůj oblíbený tým. Doufám, že se mi podaří splatit důvěru, kterou ve mě klub projevil."

Narodil jste se a vyrostl jste pár kilometrů od San Sira. Co pro vás znamená možnost zahrát si tam v dresu Nerazzurri?

"Vždycky to byl můj sen. Byl to také sen hrát tam jako soupeř Interu, jako tomu bylo loni. Bylo to vzrušující, naprosto úchvatné. Už se nemůžu dočkat, až vyběhnu na hřiště v dresu Interu."

Jsi velmi mladý, ale hrál jsi za různé týmy, a díky tomu jsi poznal velmi odlišná fotbalová prostředí. Jak moc ti tyto zkušenosti pomohly na cestě do Interu?

"Opravdu mi pomohly, především ty negativní. Díky nim jsem se toho hodně naučil. Teď jsem ve větším klubu a všechno bude těžší, ale už se nemůžu dočkat, až začnu."

Loni jsi během sezony ukázal své kvality. Jaký jsi typ hráče? Jak bys sám sebe popsal? Máš nějaký vzor, kterým se inspiruješ?

"Určitě jsem spíše útočný křídelní obránce než defenzivní. Rád mám míč u nohy a běhám na soupeře, ale vím, že se mohu ještě hodně zlepšovat. Na to je však čas, jsem mladý a opravdu se chci zlepšovat."

Už jsi mluvil s trenérem Simone Inzaghim? Jak moc se těšíš na to, až s ním začneš spolupracovat?

"Jsem opravdu nadšený, také proto, že jako trenér zlepšil různé hráče na mém postu. Už se nemůžu dočkat, až v tomto dresu vyběhnu na hřiště po boku svých nových spoluhráčů a společně s trenérem."

Dovedeme si představit, že se nemůžeš dočkat, až si zahraješ na San Siru před příznivci Nerazzurri: máš pro ně nějaký vzkaz?

"Především bych je chtěl pozdravit. Jsem si jistý, že nás budou hodně podporovat a dodávat nám energii, jako to dělali vždycky. Už se nemůžu dočkat, až vstoupím na hřiště."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

127x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy