Cordobův 200.zápas za Inter

25/09/04 -

24/09/04 - Ivan Ramiro Cordoba oslavil proti Bergamu 200 start za Inter. Kolumbijský obránce debutoval 6.ledna 2000 proti Perugii. Podílel se tehdy na vítězství 5:0. Po vystřídání Vieriho převzal ve středečním zápase kapitánskou pásku. Zasloužil si ji právem. Více utkání odehrál v milánském klubu jen Javier Zanetti. Bylo jich 409. Jubileum měl i El Chino. Byl to jeho 150 zápas v Serii A a gól pár minut před koncem byl jeho 61 za Inter. K celkovému počtu 200 zápasu v černomodrém dresu mu chybí pouze čtyři starty. Je tak v těsném závěsu za Cordobou. Další význámné utkání odehrál Francesco Toldo - 100.zápas za Inter v Serii A. Celkově jich bylo 145.

Atalanta - Inter 2:3

"Bylo to těžké utkání, protože jsme věděli, že už musíme prolomit ledy," řekl po prvním vítězství v lize Belozoglu Emre. "V prvním poločase se nám až tak dobře nevedlo, ale po přestávce jsme byli kompaktnější a hráli víc jako tým. Teď v tom musíme pokračovat." Esteban Cambiasso s ním souhlasil. "Bylo to pro nás nesmírně důležité utkání." Stankovič dodal, že v předešlých zápasech podal tým lepší výkon. Přesto vyhrál až nyní. "Tým reagoval skvěle. Nevzdal se," pochválil hráče prezident Facchetti.