Inter porazil Steaua Bukurešť

Davids

09/02/05 - Reprezentační pauzu využil Inter se zbytkem hráčů k sehrání přátelského utkání. V Comu byl jeho soupeřem celek Steaua Bukurešť. Trenérem rumunského týmu je bývalý slavný gólman nerazzurri Walter Zenga.

Mancini bral utkání jako test a příležitost pro uzdravené hráče. Tato možnost se hodila Adrianovi a také Kily Gonzalesovi, který odehrál 90 minut. "Dostává se zpátky do kondice a bude se nám hodit. Dlouho jsem na něj čekali," řekl kouč.

Inter vyhrál 2:1 brankami Adriana a Cruze z penalty. Steaua snížila až v samém závěru Dicem také z penalty. Základní jedenáctka byla dost silná. Postupně se na trávník dostali i náhradníci např. Carlos Gamarra, mladící Giani, Marino, Momente a Visconti. Posledních 12 minut odchytal současný čtvrtý gólman Bindi. Oficiální zápas čeká na Inter v sobotu. Na San Siru hostí AS Řím, což slibuje velmi zajímavou podívanou. Podzimní střetnutí skončilo 3:3.

Adriano prohlásil, že se cítí v pohodě a proti Římanům bude stoprocentně připraven. I Cristiano Zanetti myslí na sobotu. "Jsme ve formě a budeme hodně dobří. Stále neztrácíme naději na scudetto." Podle Davidse chybí Interu k tomu, aby se stal vítězným týmem a ne jen remízovým trochu víc štěstí. Martins má po zápase menší bolesti v zádech. Podle doktora Combiho to není vážné.

INTER 2-1 STEAUA BUCAREST

Adriano 43', Cruz (pen) 68', Dica (pen) 90'

INTER: 1 Toldo (12 Bindi 78'), 13 Zé Maria, 2 Cordoba (19 Visconti 46'), 11 Mihajlovic (3 Gamarra 46'), 16 Favalli (17 Giani 46'), 18 Kily González, 6 C.Zanetti (20 Marino 65'), 7 van der Meyde, 8 Davids, 9 Cruz, 10 Adriano (14 Martins 46', 15 Momente 78')

Autor: Lukáš Pekárek