V létě přijde obránce Douglas Maicon

lnter

11/01/06 - Podle neoficiálních zpráv získal Inter první letní posilu. V červenci se má k týmu připojit obránce Douglas Maicon z Monaka. Knížecí klub, který hraje francouzskou nejvyšší soutěž, má obdržet odstupné ve výši 4 miliónů liber. O brazilském rodákovi se v jeho vlasti mluví jako o přirozeném následníkovi Cafua v reprezentaci. V Interu by měl hrát na místě Javiera Zanettiho. Jestli se mu ale podaří legendu nerazzurri zastínit jisté není.

Maicon měl údajně podepsat čtyřletou smlouvu již v pondělí, po lékařském vyšetření. Je mu 24 let a poprvé zazářil před dvěma lety v barvách Cruzeira. Je rychlý a neustále běhá, fyzicky silný a má dobré držení míče. Interu ho doporučil Adriano, který o něm mluvil jako o fenomenálním zadákovi. Jeho příchod je však podmíněn odchodem některého ze současných hráčů. Klub má plnou kvótu pro hráče pocházející mimo Evropskou unii. V létě by měl odejít Sebastian Verón a zřejmě i Cruz, který zatím smlouvu neprodloužil.

Monacký kolega Maicona Evra, o kterého měl Inter také zájem, odchází do Manchesteru United.


Autor: Lukáš Pekárek

58x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy