Podle Moggiho je Inter předurčen být druhý

Facchetti

07/02/06 - Přestřelka mezi Interem a Juventusem ohledně zvýhodňování turínského týmu pokračuje. Po té, co generální ředitel bianconeri Luicano Moggi prohlásil, že Inter je předurčen k tomu skončit druhý už od začátku sezóny, reagoval prezident Interu Giacinto Facchetti.

"Chtěl bych mu poděkovat za to, že nám vůbec dovolí skončit druhý," řekl bývalý slavný hráč. "V neděli hrajeme proti sobě, pak se uvidí, kdo kde skončí. Přinejmenším teď hrajeme fotbal na vysoké úrovni."

Vlastníka Interu aféra nudí. "Je to pořád ta samá písnička. Všichni jsme znovu ve stejných rolích," tvrdí Moratti. "Je to jako divadelní hra. Nudí to, protože každý pořád opakuje to samé dokola. Herci jsou stejní, situace identická... Diváky to už nebaví. Takovýhle fotbal sledovat nechtějí. Nikdo nemůže tvrdit, že chyby rozhodčích neviděl."

Inter má v současné době náročný program. V neděli hrál doma s ambiciózním Chievem, zítra hraje na hřišti čtvrtého celku tabulky - Fiorentiny a o víkendu jej čeká zmiňované Derby D'Italia.

Autor: Lukáš Pekárek

22x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy