Cambiasso: AC Milán ještě můžeme dohnat

Cambiasso

27/03/06 - Myslí si Esteban Cambiasso, že jeho týmu pomáhají rozhodčí méně než Juventusu a AC? "O takovýchto věcech bychom neměli přemýšlet," tvrdí Argentinec. "Přemýšlet bychom měli o tom, jak zlepšit naše výkony. O rozhodčích nemůžeme vůbec nic říct, protože naše práce to není. Můžeme se pokusit zlepšit jako tým. To, co se děje mimo, neovlivníme."

AC Milán porazil Fiorentinu a zvýšil náskok na Inter na pět bodů. "Nemyslím, že bychom ho ještě nedokázali dohnat. Stačí, aby jednou zaváhali a pak hrají s námi. Jiné by to bylo, kdyby již derby bylo za námi. Pokud ale vyhrajeme Ligu mistrů, třetí nebo čtvrté místo v lize by mi stačilo. Druhé místo je jedním z našich cílů. Pokud ho získáme, bude jednodušší připravit se na další sezonu. Teď nás však zajímá Villarreal."

"Obavy ze soupeře nemám. Je to důležitý zápas tak jako jiné. Hrajeme doma a kromě duelu s Juventusem a Římem jsme vždy dokázali na San Siru vyhrát." Na třetí utkání, které Inter nevyhrál, Cambiasso zapomněl. Jednalo se o osmifinále s Parmou. "Bude to určitě těžké. Soupeři bez velkého jména jsou často nedocenění. Villarreal teď píše historii, nikdo se do čtvrtfinále této soutěže nedostal náhodou. Nesmíme zapomenout, že ve skupině byli lepší než Manchester United."

"V nároďáku jsem si zahrál se všemi Argentinci z jejich týmu. Na klubové úrovni pak s Forlanem, který je Uruguayec. V minulé sezóně byl nejlepším střelcem. Jejich nejlepším hráčem je Riquelme. Tvořivý hráč, kterého když necháte hrát, tak je velmi nebezpečný. S nikým z nich jsem po losu nemluvil, pouze před ním."

Nebylo by lepší kdyby v lednu do týmu přišel další útočník? "Dělám pouze svou práci a nemůžu vyjadřovat svůj názor o věcech, o kterých nerozhoduji. Každá osoba v klubu má různé pravomoci a odpovědnost," vyhnul se odpovědi bývalý hráč Realu Madrid.

Autor: Lukáš Pekárek

32x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy