Moratti je rád, že Grossa koupil včas

Moratti

12/07/06 -Massimo Moratti netají radost nad tím, že se mu ještě před světovým šampionátenm podařilo koupit Fabia Grossa z Palerma. "Je to pěkný hoch s velkým charakterem, sebeobětováním a inteligencí. Máme štěstí, že jsme ho získali." Obránce stál 5 miliónů euro. Na svazu byl jeho přestup zaregistrován na konci června, takže finále již hrál jako Interista. Do Palerma jde Hernan Dellafiore, který hrál loni v Trevisu a 5 miliónů euro. Podle spekulací tisku vzrostla hodnota hráče během turnaje na trojnásobek.

Morattimu se na turnaji líbil Messi a Tevez. "Že jsou skvělí jsme samozřejmě věděli i před začátkem. Pro Inter jsou ale nedosažitelní." Messi patří Barceloně a Tevez hraje za Corinthians v Brazílii. "Toni? Jednání pokračují, nic není nemožné," tvrdí šéf o nejlepším střelci Serie A. S Fiorentinou jedná i Real Madrid. Podle tisku za něj nabízí o něco méně než nerazzurri.


Autor: Lukáš Pekárek

74x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy