Na hostování přišel Mariano Gonzalez

Mariano Gonzales

01/09/06 - Slibovaná náhrada za odcházejícího Pizarra je zde. Do Interu přišel na roční hostování z Palerma Mariano Gonzalez. "Jsem velmi rád, že jsem v jednom z nejslavnějších klubů na světě. Sen se stal skutečností."

Těsně před uzávěrkou přestupů se široce spekulovalo výměně Adriana za Ronalda z Realu Madrid. Prezident klubu Massimo Moratti pouze potvrdil, že s Realem jednal. "My jsme o ten transfer ale zájem neměli. Byla to snaha Realu." Adrianovi se po mizrené loňské sezony nevydařil vstup ani do té nové. V superpoháru ho byl vystřídán po hodině hry. Když odešel na lavičku jen nevěřícně kroutil hlavou a nakopl pár plastových lahví. "Byl jsem na sebe naštvaný," řekl Brazilec. "Je to normální reakce hráče, který je střídán," řekl Mancini. "Každý by raději hrál."

Nicolas Burdisso prodloužil dosud platnou smlouvu do roku 2009. "Momentálně žádné obránce prodávat nebudeme," řekl kouč. O hráče, který má v současnosti potíže s kolenem, měl velký zájem Juventus. Brazilec Cesar strávil v Interu jen půl roku. Odchází do Corinthians na hostování.

Inter pozval na 10 dní dva zázračné mladíky z Číny. Budou normálně trénovat s týmem. Wang Delei je teprve sedmnáctiletý gólman, který doposud hrál za Shanghai United, a před nedávnem byl povolán do reprezentace. Druhým hráčem je útočník Zhang Wenzhao, kterému je 19 let. Inter má k této akci i jiné důvody. V obrovské zemi je nejvíce populárnějším zahraničním klubem. Až za ním je Manchester United a AC Milán.

Byl rozlosován program Serie A. Inter začíná ve Fiorentině. Derby s AC Milán se hraje v 9.kole, AC je pořadatelem.

Autor: Lukáš Pekárek

99x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy