Stankovič rozzlobil trenéra

Dejan

27/09/06 - Dejan Stankovič střílí gól, Inter zvyšuje na 3-0. Jeho trenér je ale rozzloben. Autor gólu si při oslavě sundal dres a od rozhodčího dostává žlutou kartu. Jedná se o záložníka a těch má k dispozici hodně málo. Pokud by Srb dostal v dalších zápasech další dvě žluté karty nebude moct jeden zápas hrát. Při třízápasové diskvalifikaci Vieiry a zranění Cambiassa by to byla další velká rána do sestavy. Stankovič dostal žlutou kartu již ve 2.kole se Sampodrií.

"Po gólu jsem cítil neskutečnou radost. Na takový okamžik jsem čekal přes šest měsíců," vysvětlil Dejan. "Jsem na něj naštvaný," nechal se slyšel Mancini. "Bylo to hloupé. Hráč jako on by měl skórovat každý druhý zápas. Ten gól nebyl vůbec důležitý. Velcí hráči si při oslavě dres nesvlékají a Dejan velkým hráčem je."

"Mancini má pravdu, ale když jsem se trefil, byl jsem tak šťastný, že jsem nemohl zastavit mou radost. Doufám, že v příštích duelech žádnou kartu nedostanu."

Autor: Lukáš Pekárek

97x
Související zápas
Neděle 24/09/06 15:00
Serie A, 4.kolo
INTER
CHIEVO
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy