Stankovič chtěl Mancinimu ublížit

29/10/06 - Dejan Stankovič

30/10/06 - V úterý pokračuje Inter v Lize mistrů. V přetěžkém zápase musí Spartak porazit na jeho hřišti v Moskvě. "Není to pro nás jednoduché. Máme náročný program a trochu jsem unavení," řekl Stankovič, autor nádherného gólu na 2-0. Oslavu gólu pojal trochu netradičně rozběhl se za koučem Mancinim a začal s ním lomcovat se zlověstným výrazem ve tváři.

Vystrašený Mancini netušil, co se děje. "Trochu jsem ho šokoval," přiznal se Srb. "Chtěl jsem mu ublížit... Dělám si legraci. Když dáte gól, tak v těch prvních deseti sekundách zapomenete na úplně všechno. kdybychom hráli v jedenácti lidech, mohl to být jiný zápas. Co jsem řekl Materazzimu? Nic, protože jsme vyhráli. Oslavy žádné nebyly. Za dva dny hrajeme další zápas, tak jsme šli všichni domů spát."

Pro Dejana to byl čtvrtý ligový gól v sezoně. V klubové tabulce střelců se dokonce dělí o první pozici s Crespem.

"Z psychologického pohledu nám ale výhra v derby velmi pomůže. Na zápas jsem se znovu koukal na videu a musím říct, že posledních patnáct minut bylo z naší stránky velmi dobrých." Drak je v současnosti ve formě a dává jeden gól za druhým. Podobně se mu dařilo i pod koučem Zaccheronim. "To nejde srovnávat. Pod ním jsem hrál na jiném místě. Teď mám větší zodpovědnost a takové situace mám rád."

Autor: Lukáš Pekárek

65x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy