Inter chce Zdeňka Grygeru

Zdeněk Grygera

09/01/07 - Inter poslal Ajaxu oficiální nabídku za Zdeňka Grygeru. Připojil se tak k Juventusu, který o českého obránce touží podstatně delší čas. Grygerovi končí v červnu smlouva a tak se dá předpokládat, že k přestupu dojde během ledna. V létě by Ajax podle Bosmanova pravidla žádné peníze nedostal.

Zájem Interu potvrdila hráčská agentura Nehoda Sport. Narozdíl od Juventusu však nerazzurri zatím nepředložili konkrétní podobu smlouvy. Grygera se v minulosti netajil tím, že by šel rád do Juventusu kvůli přítomnosti Pavla Nedvěda. V Interu by měl v defenzivě větší konkurenci a do základní sestavy by se dostával těžko.

Jisté je, že Grygera, odchovanec holešovského fotbalu, který prošel Zlínem, Drnovicemi a pražskou Spartou, v Ajaxu smlouvu končící v létě neprodlouží a chystá se na velký přestup.

"Spíš to vypadá na to, že Zdeněk přestoupí ještě v zimě, aby Ajax mohl inkasovat alespoň nějaké odstupné, v létě by odešel úplně zadarmo. Už během příštího týdne by mohlo být rozhodnuto, kam Zdeněk odejde," řekl Klečka ze společnosti Nehoda Sport.

Autor: Lukáš Pekárek

201x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy