FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Pro Superpohár bez Adriana!
18/08/07 - Adriano,Crespo 18/08/07 (rihy10) - 19.srpen je datum, kdy se rozhodne o dalším držiteli Italského Superpoháru. Utkají se v něm dva nejlepší italské kluby loňské sezony - Inter Milán a AS Řím. Utkání se odehraje na stadionu Giuseppe Meazzy a výkop je naplánován na 20:45.

Utkání o Superpohár tak bude mít stejné aktéry jako loňský rok. Tehdy slavil Inter po výhře 4-3, kdy po poločase tým z Milána ztrácel tři branky. Ústřední postavou obratu byla tehdy nová posila Patrick Vieira, která vstřelila hned dvě branky, vítězný gól v prodloužení dal z volného přímého kopu Luis Figo.

Inter před sezonou posílil o čtyři hráče a ve výroční sté sezoně od založení chce ještě přebít loňskou poměrně úspěšnou sezonu a to nejen na italské půdě, ale i v Evropě. A první opravdová zkouška, zda-li toho bude Manciniho kádr schopen na něj čeká právě teď. V brance bude s velkou pravděpodobností úřadovat Julio Cesar. Sestavení obrany však jasné zdaleka není. Maicon je totiž suspendován, na pravém kraji obrany tak nastoupí jeden z trojice Zanetti, Burdisso, Rivas. Stoperskou dvojici asi vytvoří Materazzi s Chivuem, nalevo by měl být Maxwell. V záloze určitě uvidíme Vieiru, Cambiassa a Stankoviče. Čtvrtým do party by mohl být Zanetti, Jimenez nebo, v přípravě chutí do hry oplývající, Solari. Útočná dvojice se zdá být celkem jasná-Ibrahimovič a Suazo si v přípravě dokázali vyhovět. Svou šanci určitě nedostane Adriano. Zápas totiž bude sledovat jen z hlediště a to kvůli rozhodnutí trenéra Manciniho. "To co jsme si řekli zůstane mezi námi," tvrdí Mancini, "vždy mě mrzí, když musím vynechat hráče jako Adriano nebo Mario Balotelli. Moje rozhodnutí je čistě taktické, to co jsem vysvětlil Adrianovi nepotřebuji říkat nikomu jinému."

pokračování...  


Hráči jsou si vědomi potřeby dobrého startu do sezony o čemž svědčí i slova, podle časopisu ProFootball, nejlepšího hráče "z východu" Dejana Stankoviče: "Nevím co se v neděli na hřišti stane, co vím je, že chci nad hlavu zvednout pohár."

Nominace Interu: 1 Toldo, 12 Julio Cesar; 2 Cordoba, 4 Zanetti, 6 Maxwell, 23 Materazzi, 16 Burdisso, 25 Samuel, 26 Chivu, 31 Cesar; 5 Stankovic, 7 Figo, 14 Vieira, 15 Dacourt, 19 Cambiasso, 21 Solari; 8 Ibrahimovic, 9 Cruz, 18 Crespo, 29 Suazo.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 17/08/07 - Inter vyhrál turnaj TIM
Další článek: 23/08/07 - Moratti: Pata nepotřebujeme, máme Balotelliho
1090


Diskuze

256