FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Adriano v nemilosti...
02/09/07 - Adriano 02/09/07 (rihy10) - Další ránu do psychiky dostal brazilský útočník Adriano, když ho trenér Mancini vynechal ze soupisky pro Champions League. Na soupisku, kam se vejde 25 hráčů, ale je přeně daný počet odchovanců a 'domácích hráčů', se prostě nevešel. "Někoho musím vynechat," ví Mancini. Na soupisce jsou tak hráči jako Bolzoni či Esposito, Adriano však chybí.

"Mluvili jsme spolu mnohokrát mezi čtyřma očima a necítím potřebu říkat tyto věci veřejně. Adriano má stále moji důvěru, má ji nyní a měl ji i v minulosti." Tuto "důvěru" však Adrianovi nedává rozhodně najevo. Adriano nebyl nominován na utkání o italský Superpohár, stejně tak jen z tribuny přihlížel ligovým zápasům s Udine a v Empoli. Zahrál si jen v oné nešťastné přípravě s Barcelonou. "Jsem přesvědčen, že Adriano může zase být tím hráčem co býval. Uděláme vše abychom mu pomohli. Když dvě strany pracují spolu, pak mohou dosáhnout velkých věcí," uzavřel Mancini. Otázkou je, zda-li současné chování Manciniho vůči Brazilci, opravdu útočníkovi pomáhá...

pokračování...  


Francescu Toldovi se o této věci hovořilo těžko: "Tyto věci se špatně komentují. Je to ohromná škoda, když je někdo jako on vynechán z takto důležité listiny. Ale je mladý, vyrovná se s tím, a ukáže co v něm je." Nutno podotknout, že Adriano není jediným brazilským hráčem, který LM hrát nebude. Na listině není ani křídelník Cesar, u nějž by však spíše bylo překvapení, kdyby na listině byl.

Soupiska Interu pro Ligu Mistrů 2007/2008 tak vypadá následovně: 1 Francesco Toldo; 12 Julio Cesar; 22 Paolo Orlandoni; 2 Ivan Cordoba; 4 Javier Zanetti; 6 Maxwell; 13 Maicon; 16 Nicolas Burdisso; 23 Marco Materazzi; 24 Nelson Rivas; 25 Walter Samuel; 26 Cristian Chivu; 35 Dennis Esposito; 5 Dejan Stankovic; 7 Luis Figo; 11 Luis Jimenez; 14 Patrick Vieira; 15 Olivier Dacourt; 19 Esteban Cambiasso; 21 Santiago Solari; 36 Francesco Bolzoni; 8 Zlatan Ibrahimovic; 9 Julio Cruz; 18 Hernan Crespo; 29 David Suazo.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 31/08/07 - Recoba na hostování do AC Turín
Další článek: 03/09/07 - Ospalý výkon za tři body
1104


Diskuze

301