FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Krize v sestavě - proti Fenerbahce nemá kdo hrát
19/09/07 - Samuel Fenerbahce 19/09/07 - Dnes večer zahajuje Inter Ligu mistrů. Na horké turecké půdě bude měřit síly s Fenerbahce Istanbul. Mnohem horší než bouřlivé prostředí však pro trenéra Manciniho je vlastní tým. Kvůli bitce z loňské sezony na konci utkání s Valencií, zraněním a omezením, co se týče počtu hráčů na soupisce, vypadlo ze sestavy hned několik hráčů.

Distanc od UEFA vyfasovali Nicolas Burdisso, Ivan Cordoba, Julio Ricardo Cruz a Maicon. Zranění jsou Marco Materazzi, Patrick Vieira a Cristian Chivu. Na soupisku pro podzimní zápasy se nedostali Adriano a záložníci Cesar a Pelé. Zatímco pro útok zbyli Crespo, Suazo a Ibrahimovič, s ostatními liniemi je to již horší. V záloze nejspíš bude hrát Cambiasso, Dacourt, Figo a Stankovič. Na lavičce by měli být připravení Solari a nová posila Jimenez, který zatím moc nezaujal.

pokračování...  


Zatímco záložní řada vypadá ještě jakžtakž, v obraně je to přímo krize. Javier Zanetti se sem bude muset přesunout ze zálohy na pravého beka. Vlevo bude hrát Maxwell a uprostřed má jisté místo Samuel. Argentinský stoper byl ještě nedávno zraněný a trénoval pouze tři dny. Přesto bude muset hrát. Vedle něj se postaví Nelson Rivas. Další posila, která ani zdaleka nesplnila očekávání, která do ní byla vkládána. Náhradníky budou dělat mladíčci z Primavery Dennis Esposito a Daniele Federici. Oba dva si za áčko doposud nezahráli ani jednu minutu v soutěžním zápase.

Nominace: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 22 Paolo Orlandoni - 4 Javier Zanetti, 6 Maxwell, 24 Nelson Rivas, 25 Walter Samuel, 35 Dennis Esposito, 38 Daniele Federici - 5 Dejan Stankovic, 7 Luis Figo, 11 Luis Jimenez, 15 Olivier Dacourt, 19 Esteban Cambiasso, 21 Santiago Solari, 36 Francesco Bolzoni, 37 Gabriele Puccio - 8 Zlatan Ibrahimovic, 18 Hernan Crespo, 29 David Suazo


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 19/09/07 - Cesar je ve formě a Catanii vstřelil gól
Další článek: 20/09/07 - Bez šancí se nevyhrává
1110


Diskuze

308


 
Související články
Bez šancí se nevyhrává
Inter uznal kvalitu Fenerbahce