
"Opouštěl jsem klub za těžkých okolností po vzájemné dohodě, když mi vypršela smlouva," tvrdí "Bobo". O pár dní později přestoupil zadarmo do AC Milán, což mu fanoušci nemohou dodnes odpustit. Během svého působení v týmu Interu navázal četná přátelství a v neděli večer se utká se svým starým známým a bývalým spoluhráčem. "Když jsem vsítil svoji stou branku v Interu, Marco Materazzi položil na mou hlavu korunu. Tušil jsem, že něco chystá. Bylo to od něj a spoluhráčů milé gesto. Stále jsme s Marcem v kontaktu a máme spolu pěkný vztah."
pokračování... |
Vieri tvořil spolu s Ronaldem skvělé útočné duo, přestože spolu nenastupovali tak často, jak by bylo možné. Oba trápily časté zdravotní potíže. "Co se týče Ronalda, je pro mě něco jako bratr. Pořád jsem se mu na hřišti snažil přihrávat, byli jsme spolu dobře sehraní a rozuměli jsme si."
Další bývalým hráčem Interu nyní hájící barvy Fiorentiny je Sebastian Frey. Pravděpodobně však nedělní zápas zmešká kvůli zranění kolena, které utrpěl při odvetném zápase poháru UEFA proti PSV Eindhoven. Frey zneškodnil penaltu a pomohl tak svému týmu k postupu do semifinále. Nicméně zprávy z tábora Fialek naznačují, že se Francouz rychle zotavuje a mohl by být k zápasu připraven.