FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Christian Vieri se vrací na San Siro
12/04/08 - Vieri 12/04/08 (migel) - Christian Vieri vzpomíná na strávená léta v Interu Milán: "Strávil jsem šest let v Interu, aniž bych získal jakoukoliv trofej, přesto to bylo pro moji kariéru skvělé období." Vieri se stal nejdražším hráčem na světě, když přišel za 32. mil. liber z Lazia v roce 1999.

"Opouštěl jsem klub za těžkých okolností po vzájemné dohodě, když mi vypršela smlouva," tvrdí "Bobo". O pár dní později přestoupil zadarmo do AC Milán, což mu fanoušci nemohou dodnes odpustit. Během svého působení v týmu Interu navázal četná přátelství a v neděli večer se utká se svým starým známým a bývalým spoluhráčem. "Když jsem vsítil svoji stou branku v Interu, Marco Materazzi položil na mou hlavu korunu. Tušil jsem, že něco chystá. Bylo to od něj a spoluhráčů milé gesto. Stále jsme s Marcem v kontaktu a máme spolu pěkný vztah."

pokračování...  


Vieri tvořil spolu s Ronaldem skvělé útočné duo, přestože spolu nenastupovali tak často, jak by bylo možné. Oba trápily časté zdravotní potíže. "Co se týče Ronalda, je pro mě něco jako bratr. Pořád jsem se mu na hřišti snažil přihrávat, byli jsme spolu dobře sehraní a rozuměli jsme si."

Další bývalým hráčem Interu nyní hájící barvy Fiorentiny je Sebastian Frey. Pravděpodobně však nedělní zápas zmešká kvůli zranění kolena, které utrpěl při odvetném zápase poháru UEFA proti PSV Eindhoven. Frey zneškodnil penaltu a pomohl tak svému týmu k postupu do semifinále. Nicméně zprávy z tábora Fialek naznačují, že se Francouz rychle zotavuje a mohl by být k zápasu připraven.

Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 11/04/08 - Matthäus Inter neposílí, přijel studovat
Další článek: 12/04/08 - Hleb zřejmě od léta hráčem Nerazzurri
1251


Diskuze
migel   (15/04/08 17:26:33)

dík! Tohle vždy potěší  

rihy   (13/04/08 10:35:20)

Moc pekny debutový článek migeli    

christian vieri 32   (12/04/08 10:06:12)

bobo ostavas u mna v srdci aj ked si zradil 


265