FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Inter vyhrál Pohár TIM
01/08/02 -

01/08/02 - Inter vyhrál turnaj TIM. Nejprve remizoval s Juventusem 0:0 a na penalty prohrál 2:4 (Dalmat a Kallon dali,Cordoba a Conceicao nedali) a pak porazil AC Milán 2:0. Oba góly dal Vieri, první byl z penalty. AC porazil Juve 1:0.

Bolavé koleno si se zápasu s AC odnesl Vieri: Střídal ve 41.minutě, tedy 4 minuty před koncem, neboť zápas se hrál na dvakrát 22,5 minuty. Toldovi se zápas se Starou dámou líbil: "Byl to dobrý start pro náš tým. Měli jsme spoustu šancí a mohli jsme vyhrát. Důležitější bude ale dvojzápas se Sportingem." Cúperovi se líbila proti Juve hlavně první půle: "Prvních 25 minut jsme ráli excelentně a drželi míč. Proti AC jsme pak skvěle využívali brejky. Na týmu je stále ještě vidět, že je v treninkové fázi, hlavně pak u hráčů, co hráli na MS."

Sestava proti Juve: Toldo ; J. Zanetti, Cordoba , Sorondo , Pasquale ; Conceiçao, Almeyda , Dalmat , Morfeo ; Kallon , Corradi .

Sestava proti AC: Fontana ; Vivas , Materazzi , Cordoba , Pasquale ; Guly, Di Biagio, Dalmat , Morfeo ; Vieri , Recoba