FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Mihajlovič si opětovně rýpnul do Mourinha
28/08/08 - Mihajlovic 28/08/08 - Asistent bývalého trenéra Manciniho, Siniša Mihajlovič, stále nemůže přenést přes srdce, jak byla tato dvojice z lavičky Interu Milán odvolána. A tak se, nikoliv poprvé, pustil do kritky nového lodivoda - José Mourinha, konkrétně jeho tréninkových metod.

Mourinho uplatnil své praktiky hned od prvního dne svého milánského angažmá a ze strany hráčů byly přijaty víceméně s nadšením. Šampiony Itálie z posledních tří let ale postihly velké trable se zraněními hráčů. A právě špatnou připravenost hráčů na sezonu vidí Mihajlovič jako původce těchto potíží. Zapomněl snad Mihajlovič, že někteří z hráčů si svá zranění přinesli z minulé sezony?

"Mourinhovy metody se mi zdají trochu podivné," prozradil Mihajlovič. "Týmy obvykle netrénují fotbal od prvního dne předsezonních příprav. Hráči ze začátku dělávají fitness cvičení, běhají v terénu a posilují v posilovně."

pokračování...  


"Jen jednou jsme dělali věci jinak a to bylo pod trenérem Luisem Cesarem Menottim v Sampdorii. Po prvních několika dnech jsme prostě nemohli ani stát na nohou," pokračoval Mihajlovič. Problémy pro sobotní zápas v Janově má Zlatan Ibrahimovič, Mourinho ale má hlavní problém v obraně, kde mu budou scházet Burdisso, Cordoba, Samuel a Materazzi.

Zdroj: channel4.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 27/08/08 - Mancini na Inter nezanevřel, přeje úspěšnou sezonu
Další článek: 28/08/08 - Stankovič: Těší mě, že mě bere Mourinho vážně
1425


Diskuze

287