FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Přehled výsledků v nové sezoně
21/08/02 -

23/08/02 - Již s dvanácti soupeři odehrál v letošním roce zápas Inter. Jako i minulý rok nebyl v přípravných zápasech poražen. Tým s nejlepším útokem v Itálii však má problémy v útoku. Pětkrát skončilo utkání 0:0.

Spezia 0-1 Inter

Nejvíce si v těchto zápasech zahrál kolumbijský obránce Ivan Cordoba. Šťastný může být i Stephane Dalmat, nedávno si stěžoval, že mu Cúper nedává moc příležitostí. Teď už určitě změnil názor. V počtu odehraných minut je druhý. Z nováčků si nejvíce zahráli Mofeo, Pasquale a Corradi. Hodněkrát se dostal na hřiště také mladíček Beati.

Odehrané minuty: Cordoba 659, Dalmat 596, Morfeo 595, Pasquale 530, Guglielminpietro 524, Corradi 514, Beati 494, Kallon 418, Fontana 381, Zanetti J. 355, Conceiçao 335, Sorondo 301, Recoba 297, Toldo 267, Materazzi 239, Franchini 234, Almeyda 221, Ferraro 202, Di Biagio 199, Vieri 196, Vivas 182, Coco 170, Martins 111, Gamarra 90, Moreau 87, Napolitano 85, Fraga 73, Adani 45, Rossi 35, Serena 35.