FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Dacourt: Pod Mancinim bych měl větší šanci
05/02/09 - Dacourt 05/02/09 - Olivier Dacourt, nová posila Fulhamu, zkritizoval José Mourinha, že mu prakticky nedal příležitost v prvním týmu Interu. A nedůvěra kouče ve francouzského středopolaře vedla k tomu, že Dacourt v poslední den přestupního termínu souhlasil s hostováním ve Fulhamu. V Anglii již dříve působil, a to v Leedsu a Evertonu.

Na Craven Cottage doufá, že dostane mnohem více příležitostí než v Interu, a vzhledem k jeho věku (34) je to pochopitelné. "Pracoval jsem opravdu tvrdě během tréninku a Mourinhovy tréninkové metody jsou excelentní," řekl Dacourt pro Corriere dello Sport. "Škoda, že mi nikdy nedal šanci hrát, ikdyž mi to přislíbil. Vždy jsem tomu dával 100 procent, ale nikdy jsem nebyl brán v úvahu pro první tým," mrzí Dacourta.

pokračování...  


"Nikdy jsem neměl s Mourinhem spor, ale očividně máme na věci jiný názor. Ale tak to už chodí," uvědomuje si a myslí si, že kdyby v létě nepřišla změna trenéra, hrál by mnohem víc. "Pod Mancinim bych pravděpodobně dostal víc šancí, protože ten mě velmi dobře zná. Je těžké opustit Inter, protože jsem to tu miloval. Chci poděkovat rodině Morattiových za ty dva krásné roky, kdy jsem vyhrál Scudetto."

Zdroj: channel4/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 05/02/09 - Experti: Quaresma prostě musel jít...
Další článek: 05/02/09 - Preview: Lecce - Inter
1577


Diskuze

234