FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Ibrahimovič poděkoval spoluhráčům
25/05/09 - Ibra 25/05/09 - Už jistý Mistr Itálie Inter prohrál v předposledním kole v Cagliari 2:1. Jedinou jeho branku vstřelil Zlatan Ibrahimovič a dorovnal tak 23 branek Marca Di Vaia v tabulce střelců Serie A.

2-1

FOTOGALERIE

VIDEO

"Jsem šťastný, že jsem skóroval, ale ještě šťastnější, že celý tým hrál pro mě," nechal se slyšet Zlatan Ibrahimovič. "Všem jsem poděkoval a budu rád, pokud budu nejlepším střelcem, ale pokud se tak nestane, tak všechno bude také v pohodě." Za oběma hráči je nyní útočník FC Janov a budoucí posila Interu Diego Milito. V neděli se trefil dvakrát a na kontě má o jednu branku méně. "Je to hráč, který si vede velmi dobře. Nevím, jestli už podepsal s Interem smlouvu, ale pokud ano, budeme všichni velmi rádi," řekl švédský útočník. Jaký je rozdíl mezi touto a minulou sezonou? "Cítím se víc kompletní. Na zlepšení tvrdě pracuji každý den, spoluhráči mi pomáhají, vyrostl jsem jak na hřišti tak mimo něj."

pokračování...  


Javier Zanetti si myslí, že remíza by byla spravedlivější. "Byl to velmi vyrovnaný zápas. Na druhý gól Cagliari jsem dokázali reagovat, ale vyrovnání nepřišlo. Ano, je pravda, že hrajeme pro Ibrahimoviče. Chceme mu pomoct stát se nejlepším střelcem. Doufejme, že příští neděli Di Vaia předhoní. Moje zahozená šance? Vzpomněl jsem si, že máme hrát na Ibru, tak jsem nevystřelil," zavtipkoval kapitán.

Po šesti startech v Evropě a Italském poháru se Francesco Bolzoni konečně dočkal i startu v Serii A. Svou premiéru si odbyl po vystřídání Cristiana Chivu v druhém poločasu. "Jsem potěšen, když slyším trenérova slova," řekl dvacetiletý záložník po té, co ho Mourinho chválil za fantastický přístup. "Teď se uvidí, jak to půjde v týdnu, protože musím na operaci. Debut bylo ocenění. Pracoval jsem tvrdě celou sezonu a myslím, že z toho důvodu se rozhodl trenér mě nechat hrát, přestože jsem byl zraněný. Jsem velmi vzrušený. Skutečně jsem moc chtěl dnes hrát. Bylo to jiné než v poháru nebo Lize mistrů," řekl Bolzoni. "Moc jsem toho od března kvůli zranění nenatrénoval. Byla to nešťastná sezona, doufám, že ta příští bude lepší. Děkuji Mourinhovi za rady a spoluhráčům za každodenní pomoc v tréninku."

"Je lehké vysvětlil, proč jsme nasbírali méně bodů než v první polovině soutěže," řekl José Mourinho. "Ke konci máme mnoho problémů, zraněných a přišla fyzická i psychická únava. Čtyřikrát jsme prohráli ale jen na jednu porážku je dobré zapomenout, je to ta s Milánem. V Bergamu jsme byli unavení a v Neapoli již téměř jistí mistři. Naštěstí pro nás je liga maratón, který oceňuje týmy, které nasbírali co nejvíc bodů za celou sezonu."

Zdroj: Inter.it


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 24/05/09 - Mourinho: Už se nechci o Realu bavit
Další článek: 26/05/09 - Inter prodloužil smlouvu s José Mourinhem
1673


Diskuze

213


 
Související články
Mourinho: Už se nechci o Realu bavit