FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Morfeo: Pískají na nás podpantofláci
26/02/03 - Morfeo

26/02/03 - Po zápase s Piacenzou kritizoval Christian Vieri některé fanoušky. "Chci něco důležitého říct. Je absurdní, aby fanoušci pískali na dva hráče. Myslím tím Dalmata a Morfea," řekl Bobo, krerý pískání zná také se svojí vlastní zkušenosti. "Jsme první v lize a ještě minulý týden jsme byli první v Lize mistrů. není to správné. Pak ať se nikdo nediví, že ti hráči chtějí z klubu odejít. Fanoušci by měli mít k hráčům respekt. Celý týden trénují, v zápase pak udělají pár chyb a hned slyší pískot. Piacenza hrála svojí typickou hru. Je přeci jasné, že ne pokaždé se podaří dát branku v prvních pěti minutách. Můžemem klidně vyhrát o gólem v závěru zápasu. Musíme být opatrní. Také hráči Piacenzy se mě ptali, jak je možné, že na nás vlastní fanoušci pískají."

Trenér Cúper je k pískání fanoušků více shovívavější. "Ano, slyšel jsem to. Hráči musí vědět, jak se s tím vyrovnat. Jsme profesionálové a musíme se s kritikou umět vyrovnat. Jestli to neumíme, tak je to problém."

Domenica Morfea samozřejmě pískot netěší. "Nebyla to celá tribuna, kdo na mě pískal, ale jen pár fanoušků, kteří až tak Inter nemilují. Uznávám protesty ale až o devadesáti minutách, ne v průběhu první půle. V tabulce jsem první a to je nejdůležitější věc. Myslím si, že ti fanoušci co pískají, jsou takoví, které doma peskují od pondělí do pátku jejich manželky a oni to přijdou na stadion ze sebe dostat."

Prezidentu Morattimu se líbilo gesto Vieriho. "Líbí se mi když se fotbalista zastane svých spoluháčů. Morfeo v prvním poločase nepředvedl oslnivý výkon. U Dalmata to jiné hrál dobře a být to někdo jiný, tak fanoušci jsou zticha. Od něj ale očekávájí ještě lepší výkony. Pískot by měl být pro něj motivující."


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 23/02/03 - Recoba dostal distanc na tři zápasy
Další článek: 26/02/03 - Puyol: Distanc na jeden zápas by Recobovi stačil
206


Diskuze

56