FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
Crespo: Všichni jsme s Cúperem
26/03/03 - Crespo

26/03/03 - Dost dlouho se již hovoří o tom, zda Cúper zůstane trenérem Interu i v příští sezoně. Prezident Moratti se sice pochvalně vyjádřil o Mancinim, současném kouči Lazia, zárověň dal ale také najevo, že Cúper pro něj nadále zůstává jedničkou. Po nedělní porážce v Udine se zatím stále v rekonvalescenci Hernan Crespo vyjádřil v tom smyslu, že za argentinským trenérem stojí úplně všichni hráči. "Zapoměňme na Udinese," výzývá posila, která přišla v létě z Lazia Řím. "Začneme znovu vítězit. Každý tým si občas projde krizí. Po dvou porážkách od Manchesteru se také mluvilo o odvolání Lippiho. Ancelotti byl pro změnu ve stejném nebezpečí před zápasem s Juve."

Proti Udine zklamali nerazzurri hlavně v ofenzivě. Záloha nebyla schopná poslat útočníkům kloudnou přihrávku. "Mluvil jsem se spoluhráči a všichni jsou zdravě naštvaní a chtějí porážku odčinit. Škoda, že teď je reprezentační pauza. Na druhou stranu se aspoň můžou plně připravit hráči po zraněni, včetně mě," řekl Crespo. Jeho návrat na hřiště by se tak mohl udát již 6.dubna proti AS Řím.

Média kritizovali po prohraném zápase Cúpera hlavně za to, že za nepříznivého stavu neposlal do hry ofenzivní typy Conceicaa nebo Martinse. Místo toho šel hrát další obránce - Gamarra... Moratti za ním nadále stojí: "Stále mu věřím," řekl prezident klubu.

O další rorzruch se postaral sám Moratti. "Jakože nebyla Cúperova chyba, že Ronaldo odešel, nebude ani jeho chyba, když odejde Vieri," prohlásil šéf Interu. Okamžitě se pak vyrojili spekulace, že Inter chce Vieriho prodat. Nejlepšího střelce Serie A? Dvacettři gólů ve dvaceti zápasech nestačí? Vieri byl evidentně zaskočen. "Jsem velmi překvapený Morattiho výroky. Potřebuju si s ním, co nejdříve promluvit, o tom, jak svá slova mínil. Nikdy jsem z Interu nechtěl odejít. Nevidím důvod, jsem v Miláně šťastný," řekl reprezentační útočník a dodal, že s Cúperem nemá jediný problém.

Co se týče mého osobního názoru je případný prodej Vieriho pěkná kravina. Také si myslím, že i kdyby Cúper nedokázal s týmem vyhrát ligu, ještě jeden rok šanci dostane. Přeci jenom to byl on, kdo vrátil Inter po dlouhých letech do hry o scudetto. Na druhou stranu stále nic nevyhrál, v týmu chybí vítězné typy a to může být vážná chyba.


Javier Zanetti, Andres Guglielminpietro a Nelson Vivas otevřeli v Miláně restauraci 'El Gaucho'. Vaří se v ní argentinské speciality. Maso se dováží přímo z Jižní Ameriky.


Zdroj: -


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 25/03/03 - Inter zklamal v Udine
Další článek: 07/04/03 - Drama skončilo ztrátou dvou bodů
221


Diskuze

61